ASIA continued...

TAIWAN
583 image470-473 - postfrisse serie Palastmuseum II 1962, catw. € 200 (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 08:00 AM
THAILAND
1056 Thailand 1992-2014. 3 ringbanden met ruim 325 postfrisse blokken en wat velletjes vrijwel alles motief. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM

DUTCH AND DUTCH COLONIAL

ARUBA
479 Aruba 1986-1998 postfris in Importa Juweel album en 1999-2000** (meest 2x) in insteekboek. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
CURACAO / Curaçao
465 imageCuraçao/Ned. Antillen/Aruba 1873-2010. Complete collectie postfris/(on)gebruikt met alle topnummers van Curaçao incl. Port en Luchtpost en Antillen/Aruba zeer uitgebreid verzameld met veel modern postfris en vele extra's als brugparen en velletjes. Mooie (Image) Low Estimate € 750

Closing..Feb-15, 08:00 AM
466 imageCuraçao/Nederlandse Antillen 1873-2006 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. Curaçao compleet gebruikt/ongebruikt aanwezig incl. LP en Port en Ned. Antillen gebruikt/ongebruikt en va. 1960 overwegend postfris. Tevens Davo-album Aruba 1986- (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-15, 08:00 AM
467 Verzameling Curaçao en Nederlandse Antillen postfris /(on)gebruikt deels dubbel verzameld in 3 albums tussen 1873-1993 waarbij een leuke afdeling tandingen en types, luchtpost oa. Lp. 1-2 en 18-25, betere porten (incl. div. types) wo. 11-20 en 34-43. Mooi Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 08:00 AM
468 Curaçao/Nederlandse Antillen 1873-1997 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. Curaçao gedeelte aardig gevuld doch zonder topnummers en Ned. Antillen gehhel compleet aanwezig en va. 1951 zeer overwegensd postfris. Tevens Aruba 1986-1997** aa Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 08:00 AM
469 Curaçao/Ned. Antillen 1873-1989 in Davo album. Collectie gebruikt met aanvankelijk slechts enkele zegels doch va. 1936 goed gevuld met veel postfris (gom deels wat egaal getint) met oa. 126/137, 141/152, LP 26/40, en Antillen 218/233. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 08:00 AM
470 Curaçao 1873-148 en Ned. Antillen 1949-2001 in 3 albums. collectie postfris/(on)gebruikt met wat beter Curaçao en Antillen vrijwel compleet en na 1962 overwegend postfris. Tevens Aruba 1986-2001** Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 08:00 AM
471 Curaçao/Nederlandse Antillen/Aruba 1889-1991 in Davo de luxe album. Collectie ongebruikt/postfris met Curaçao gedeelte zeer matig gevuld (wb. gebruikt) doch Antillen en Aruba compleet aanwezig tot 1963 met miniem plakkerspoor en nadien overwegend postfris Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen
472 Nederlandse Antillen 1950-2010 in Holland album. Complete collectie incl. 230/233 geheel ongebruikt in prachtkwaliteit. Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 08:00 AM
473 Nederlandse Antillen 1953-1997** en Aruba 1986-1997** in 2 Davo albums. Vrijwel compleet aanwezig. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
474 Ringband postfris modern uit 2010-2017 wb. Saba, Bonaire, Aruba, St. Eustatius wb. 18 jaarcollecties. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
475 Nederlandse Antillen 1957-1996Collectie FDC's in 2 albums wb. E1 onbeschreven(2x), E2, E5, E10/11 en va. E13 compleet aanwezig. Tevens album met FDC's Aruba 1 t/m 71. Low Estimate € 75

Closing..Feb-15, 08:00 AM
476 Nederlandse Antillen 1949-1985 in Erka album. Collectie ongebruikt en va. 1970 overwegend postfris, geheel compleet incl. 230/233*. Tevens Ned. Nieuw-Guinea ongebruikt compleet incl. UNTEA en iets Indonesië. Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 08:00 AM