EUROPE continued...

362 'Nostalgie in postzegels'. 67 velletjes (0,44) persoonlijke postzegels, in speciaal album. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
363 Nederland 1852-1999 in 5 Davo albums. Collectie overwegend gebruikt en va. 1925 vrijwel compleet wb. iets Telegram en Port. Tevens Amphilex-velletjes**. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
364 Nederland 1945-1989 in 2 Davo de luxe albums. collectie ongebruikt (518/537 gom niet origineel en LP 12/13 ongebruikte pr. serie) en overig postfris en ogenschijnlijk compleet wb. tevens Amphilex-velletjes en wat Dienst (gebruikt). Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
365 Nederland 1940-2004 in 3 Leuchtturm stiftbanden. Collectie postfris met oa. 402B/403B en va. 1954 compleet aanwezig, in overwegend prachtkwaliteit. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
366 Nederland 1981-2009 in insteekboek en 2 PTT albums(1991-2009). Collectie postfris en ogenschijnlijk compleet aanwezig. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
367 Nederland 1936-1989 in Importa winkelboek. Voorraad overwegend postfris, meest blokken van 4 en wat veldeeltjes wb. 30 jaren toeslagseries (gom deels iets verkleurd) 402B/403B** (3x) en div. 50/60er jaren, meest toeslag. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
368 Nederland 1852-1993 in Holland album. Collectie gebruikt/ongebruikt met beter materiaal va. 1937 wb. 346/349* en 518/537*. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
369 Filisafe winkelboek met postfrisse voorraad uit 1940-1974, tot 1957 veel incompleet doch nadien overwegend series in diverse aantallen. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
370 Rinband poststukken uit 1792-1872, meest van of naar Nederland wb. portaanduidingen, grensstempels (gekapte)departementstempels etc., alsmede div. gefrankeerd wb 2x paar Nederland nr. 1 (z.fr.) op 2 brieven. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
371 Ringband met ruim 125 post(waarde)stukken, meest Nederland uit 1899-1957 wb. enkelfrankeringen, aangetekend, aangegeven waarde, expresse, port, gelegenheidsstempels etc. Kwaliteit wat wisselend doch interessante koop! Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
372 Nederland collectie postfris/(on)gebruikt tussen 1852/1989 waarbij Port, Roltanding , Dienst, Telegram etc. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
373 Ontdek Duckstad' 36 velletjes persoonlijke postzegels (23x Tarief 1 en 13x 0,44) in speciaal album. Low Estimate € 125

Closing..Feb-15, 05:00 AM
374 Verzameling Nederland postfris/(on)gebruikt in 2 Davo albums tussen 1852 en 1990 wb 346-349* en 518-537*. Low Estimate € 125

Closing..Feb-15, 05:00 AM
375 Nedeland 1852-2000 in 5 Lindner-T ringbanden. Collectie gebruikt en aardig gevuld, doch zonder topnummers. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
376 Nederland 1964-2006 in ringband. Collectie Automaat/Postzegelboekjes uit 1-83 wb. betere 6 en 9 nummers. Deels potloodnotities op kafjes. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM