EUROPE continued...

332 Nederland 1869-2009 in 5 Davo albums. Collectie ongebruikt/postfris en va. 1930 heel aardig gevuld en na 1950 vrijwel compleet aanwezig t/m 2009. Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 05:00 AM
333 Collectie FDC's uit E1 (pr. ex. met open klep) en E 234 wb. ook E2 (z.fr. met open klep), E4, E9, E10, etc. Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 05:00 AM
334 imageNederland 1945-1999 in 3 Davo de luxe albums. Collectie postfris incl. 518/537 (534/537 Cert. C. Muis 2005), Amphilex-velletjes en Port 80/106. (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 05:00 AM
335 imageNederland 1852-1986 in 3 Davo de luxe albums. Collectie postfris/(on)gebruikt va. 1925 in zegels/blokken compleet, overwegend ongebruikt, meest in prachtkwaliteit, en na 1963 postfris. Tevens iets Luchtpost, Port en Dienst. (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 05:00 AM
336 imageNederland 1930-1997 in 2 insteekboeken. Collectie plaatnummers met doubletten wb. veel jaren 30/40/50 wb. veel paren en strippen, blokken van 4 etc. Tevens wat vliegende duif en Veth (doch nogal getint). (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
337 Nederland 1946-1979. 2 insteekboeken postfris met veel jaren 50 (oa. 12x 556/560) deels in blokken van 4 en overwegend in prachtkwaliteit. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
338 Collectie Nederland postfris 1992-2011 met veel frankeergeldig. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
339 Nederland 1895-1975 in 2 ringbanden. Ca 170 poststukken met allerhande frankeringen, meest voor 1960 en overwegend in goede kwaliteit. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
340 Album beschreven FDC's uit E1/E61 wb. E1 (fr./z.fr.), E4 (pr. ex), E6 (pr.ex), E10 en vanaf E13 compleet aanwezig incl. div. doubletten. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
341 Nederland 1852-2006 in 5 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt/ Zonder topnummers. Doch overig goed gevuld va. Ca 1926 vrijwel compleet. Met veel postfris na 1995 wb. tevens automaatboekjes, combinaties, div. port, roltanding, telegram, etc. in overwege Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
342 2 Importa winkelboeken met handelsvoorraad gebruikt 1852-1978 heel redelijk gevuld va. nr. 1 met div. beter oud, zeer veel toeslag jaren 20/30 en goed jaren 50 en nadien. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
343 Nederland 1852-2007 in 4 Importa juweel albums. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris va. 1940 en frankeergeldig deel goed gevuld. Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM
344 Nederland 1964-2006 in 2 ringbanden. Collectie Automaat/Postzegelboekjes met alle betere 6 boekjes gewoon en ook met telblok aanwezig (6b 2x + 6bT) en 9cF, 9dF, 9e/eF, 9fF, en veel moderne boekjes ook met telblok. Tevens wat varianten. Kaftjes deels met p Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM
345 Nederland 1864-1998 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt tot 1936 matig gevuld en nadien beter gevuld met oa. 346/349*, 534/537* en veel postfris va. 1938. Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM
346 Nederland 1945-2009 in 3 Davo de luxe albums. Collectie ongebruikt/postfris en na 1960 uitsluitend postfris, periode 1970-1988 niet aanwezig en nadien compleet. Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM