EUROPE continued...

73 image346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, catw. € 544 (Image) Low Estimate € 80

Closing..Feb-15, 05:00 AM
74 402B-403B - Ongebruikt Legioenblokken 1942, pr. Ex, catw. €255 Low Estimate € 20

Closing..Feb-15, 05:00 AM
75 image592-595 - postfrisse serie ITEP 1952 in complete velletjes van 25 stuks, pr.ex, catw. € 2250 (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Interneringszegels Nederland
106 imageIN1-2 - postfrisse Interneringszegels 1916, cert. Moeijes 1978 (zonder gebreken), nr.1 postfris randstuk met horizontaal kreukje in gom ov.pr.ex., catw. € 650 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
107 imageIN1 - gebruikt op compleet couvert van Legerplaats bij Zeist 08.II.1916 en violet cachet 'Unzulässig Zurück' (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
108 imageIN1 - gebruikt op couvert (sluitklep ontbreekt) van Harderwijk 05.08.1916 en cachet 'Zurück weil Unzulässig' (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Luchtpostzegels Nederland
84 imageLP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex. (Image) Low Estimate € 25

Closing..Feb-15, 05:00 AM
85 imageLP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250 (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-15, 05:00 AM
86 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
87 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
88 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
89 LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250 Low Estimate € 30

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Motief
891 imageKavel persoonlijke postzegels Nederland postfris, alle met sportmotief. (Image) Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 05:00 AM
NETHERLANDS / Nederland
300 imageVerzameling Nederland 1852-2001 in 6 Lindner albums. Collectie postfris/(on)gebruikt grotendeels dubbel verzameld met tal van top/betere nummers (deels in wat wisselende kwaliteit) wo. Emissie 1852 met stempels/platen, nr. 9*, 80*, 100 (alle met cert.) 10 (Image) Low Estimate € 4000

Closing..Feb-15, 05:00 AM
301 imageZeer uitgebreide verzameling Nederland postfris/(on)gebruikt deels dubbel verzameld in 7 Lindner albums wb. oa met certificaat nr. 45c gebruikt, 48 gebruikt, 99 en 101 ongebruikt, diverse 1e emissie uitgezocht op plaat en stempels, hangend haar op kleur, (Image) Low Estimate € 3000

Closing..Feb-15, 05:00 AM