ASIA continued...

HONGKONG continued...
1356 Doos met 1600 moderne poststukken Hong Kong wb. ook iets divers Azië. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
INDONESIA / Indonesië
876 imageR.I.S. serie ongebruikt (ex. 60 sen) enj 2x RIAU serie (keur: A.V.P.I.)ongebruikt. Tevens enkele doubletten. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1011 imageIndonesië 1949-2010 in 3 albums + 1 map. Collectie postfris/(on)gebruikt met RIS serie gebr/ongebr., RIAU* en va. 1960 zeer veel postfris en veel extra's wb. een map met siervellen/blokken. (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1012 Indonesië 1945-1980 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris met Japanse bezetting, voorlopige Republiek, Maluku Selatan, RIAU serie* en va. 1951 vrijwel compleet aanwezig. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1013 Indonesië 1945-1980 in Davo album. Collectie gebruikt met vorlopige Republiek, Indonesia opdrukken t/m 25 Gld., div. tandingen beginjaren, RIS en RIAU, Port en Irian Barat. Complete collectie in goede kwaliteit. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1014 Indonesië 1949-1988 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris en na 1962 overwegend postfris, zeer goed gevuld incl. RIS serie* (keur H. Okker). Tevens Port Irian Barat en iets RIAU. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1015 Indonesië 1949-2001 in 3 Leuchtturm stiftbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. periode 1985-2011 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens lege stiftband t/m 2010 aanwezig. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1016 Indonesië 1950-1981 in Schaubek klemband. Collectie ongebruikt/postfris met oa. RIS vrijwel compleet incl. 2 Rp RIS* en na 1950 compleet aanwezig wb. va. 1960 zeer overwegend postfris incl. blokken wat Port en Irian Barat. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
JAPAN
1025 Japan 1879-1985 in 2 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt met div klassiek en oud wat beter jaren 30 en veel postfris va. 1960. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 08:00 AM
MALAYSIA / Maleisië
1031 Startverzameling Maleisië/Singapore 1957-1977 in Illustrated Stamp Album, gebruikt/ongebruikty en deels iets vastgeplakt. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 08:00 AM
RUSSIA / Rusland
1048 Rusland/Sowjet Unie 1857-1964 in album. collectie post(waarde)stukken va. 1857 wb. ongefrankeerde brief 1857 en vele gefrankeerde poststukken met veelal zeldzame frankeringen, enkel Levant frankeringen, luchtpost (Muller 53) wb. Zeppelinpost (Sieger 85Bb Low Estimate € 3000

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1049 Insteekboek Rusland 1913 Romanov zegels gestempeld , ca 700 ex. wb. veel stempels. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1367 Doos Rusland 1860-1991 in 4 voorraadboeken wb. tevens 2 insteekboeken Baltische staten. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1687 Verhuisdoos Rusland, merendeels gebruikt wb. blokken in 14 goed gevulde stockboeken. Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 08:00 AM
SRI LANKA
1055 Sri Lanka 1973-1999. Collectie overwegend ongebruikt in heel aardig gevulde Scott ringband. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM