EUROPE continued...

MONACO continued...
570 imagePA45-48 - ongebruikt zonder gom, serie Luchtpost UPU 1949-50, als Epreuves de Luxe in zwart, pr.ex., catw. € 155 (voor gekozen kleur) (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
571 imagePA55-58 (Yv.) - postfrisse serie Luchtpost Zeevogels 1955 tanding 11, pr.ex., catw. € 575 (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
572 imageTaxe 38A - ongebruikt zonder gom, 50 Francs Timbres-taxe als 'Epreuve de Luxe' in gekozen kleur, pr.ex., catw. € 155 (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
883 Monaco 1944. Fête de Saint-Dévote, yvert 265-272** in complete vellen van 25 stuks en Yv. 273** in compleet brugpaarvel van 10. Yv. 445.- Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1032 imageFantastische collectie 'Vuurtorens' in 12 Lindner ringbanden rijk geïllustreerd met pentekeningen en va. ca. 1980 in abonnement verkregen en zeer overwegend postfris en deel voor 1980 ook deels postfris danwel ongebruikt wb. ook wat divers scheepvaart mot (Image) Low Estimate € 750

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1033 Monaco 1885-1983. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met aardig modern postfris in Davo album. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1034 Monaco 1946-1951. Ringband met 19 epreuves de luxe/epreuves wb. gekozen en niet gekozen kleuren wb. 6 ex. gesigneerd door ontwerper en meest in goede kwaiteit. Tevens 3 souvenir druksels Exposition Philateliques Int. 1977. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
NETHERLANDS / Brandkastzegels Nederland
103 imageBK1-7 - postfrisse serie Brandkastzegels 1921, cert. Muis 1989 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 1500 (Image) Low Estimate € 400

Closing..Feb-15, 05:00 AM
104 imageBK1-7 - ongebruikte serie Brandkastzegels 1921, cert. Moeijes 1982, catw. € 845 (Image) Low Estimate € 170

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Dienstzegels Nederland
95 imageD1-8 - postfrisse serie Dienst 1913 met opdruk Armenwet, cert. Moeijes 1980 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800 (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM
96 imageD5 - gebruikte 3 cent Armenwet op couvert 'Armenraad Rotterdam' lokaal verzonden Rotterdam 01.12.1917, klein hoekje van sluitklpe ontbreekt, overig in goede kwaliteit en ongevouden (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
97 imageD16-19 - postfrisse serie Dienst 1940, pr.ex., catw. € 120 (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-15, 05:00 AM
98 imageD27 - gebruikte 2 cent bruin op drukwerkwikkel 's-Gravenhage 24.05.1951 naar Utrecht, pr.ex. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
99 imageD27 - gebruikte 3 cent bruin op drukwerkwikkel van stempel 's-Gravenhage-Vredespaleis 15.05.1951 verzonden naar Utrecht (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
100 imageD29 - gebruikte 4 cent groen op drukwerkcouvert 's-Gravenhage-Vredespaleis 17.03.1959 naar Utrecht, pr.ex. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM