EUROPE continued...

553 image4 (Sass.) - gebruikte 1 Grano grijsachtig olijfgroen 1859 (2x) in horizontale strip van 4 (pos.45-48) op voorzijde van couvert van Castelvetrano 24.08.1859 naar Palermo, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie, rechter zegel iets aangesneden), (Image) Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 05:00 AM
554 image4a (Sass.) - gebruikte 1 Grano donkerbruin olijf 1859 (2x) op couvert van Corleone naar Palermo, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie), pr.ex., zeldzaam (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
555 image4b (Sass.) - gebruikte 1 Grano bruinolijf 1859 plaat II, in horizontaal paar op poststuk van Milazzo 24.02.1859 naar Napels, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie), pr.ex. (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 05:00 AM
556 image5a en 12 (Sass.) - gebruikte 1 Grano olijfgroen (2x) en 10 Grana donkerblauw 1859 op aangetekend vouwbrief van Messina naar Girgenti, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in perfecte conditie, rechterzegel iets aangesneden), pr.ex., zeldzaam (Image) Low Estimate € 900

Closing..Feb-16, 05:00 AM
557 image6a, 12b en 13c (Sass.) - gebruikte 2 Grana dulling blue, plaat I pos. 88, 10 Grana indigo en 20 Grana dark slate 1859 op vrijwel volledige briefomslag van Messina naar Genève (Switzerland), cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in perfecte conditie), pr.ex., z (Image) Low Estimate € 1800

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italië
877 imageSicilië emissie 1859. 25 stuks gebruikt/ongebruikt uit de nummers 1/7 met div. kleurnuances en types. 4 exemplaren met vals stempel en ongebruikt deels zonder gom. Wat wisselende kwaliteit doch schaars materiaal. (Image) Low Estimate € 800

Closing..Feb-16, 05:00 AM
878 imageNapels 1858. Michel nrs. 1-6 (nr. 3 2x), nr. 2 (2x) op brief en nr. 3 op brief. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
879 imageRomagne 1859. nrs. 1/4 ongebruikt, 5 (stempel vals), 6 ongebruikt en 9 ongebruikt. (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
880 imageModena 1852-1859. 10 stuks gebruikt/ongebruikt op blanco blad, wb. herdrukken. (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
881 imageParma 1852. Nrs. 1-5 in wisselende kwaliteit wb. tevens wat herdrukken en vervalsingen van 1 emissies 1857/1859. (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1024 imageItalië 1861-1960 in klemband. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek en va. 1910 overwegend ongebruikt en later ook div. postfris, zeer goed gevuld met veel beter genoteerd en div. achterin wb. Paket nr. 81* (WM.3, € 4000,- voor **) (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
LIECHTENSTEIN
1026 imageLiechtenstein 1912-2003 in 2 Davo albums. Zeer mooie collectie postfris/(on)gebruikt en behoudens block 1 compleet in hoofdnummers tot 1960 overwegend ongebruikt (86/89** en 149/150**) en va. 1960 zeer overwegend postfris. Tevens 197KB* en 247KB* (zegels* (Image) Low Estimate € 650

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1027 imageLiechtenstein 1912-2004 in Davo insteekboek. collectie ongebruikt/postfris met veel beter genoteerd wo. 72/77*, 90/93*, 94/107* blok 4**/5** en div. postfris jaren 50. Moderne deel zeer goed gevuld en va. 1961 zeer overwegend postfris. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1360 Doosje poststukken/FDC's wb. beter jaren 50 op FDC of met 1e dagstempels mewt div. goed genoteerd alsmede wat diversen op kaartjes. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1686 Verhuisdoos Liechtenstein 1912-1999 in 11 insteekboeken met handelsvoorraad postfris/(on)gebruikt w.b eerste veel engros incl wat beginperiode mar vooral va. 1960 incl. Kleinbogen en Hoge waardes. Tevens 2 albums FDC's (tot 2005) en mapje Luxemburg. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM