EUROPE continued...

1354 Doos met gespecialiseerde collectie Hongarijë 1871-1946 gebruikt/ongebruikt wb. briefstukjes en poststukken en div. achterin wb. port. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1683 Verhuisdoos Hongarije postfris/(on)gebruikt va. 1871 in 18 insteekboeken. Zeer grote doubletten partij wb. zegels, series en blokken in div. aantallen wb. veel motief en ook iets ongetand. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
IRELAND / Ierland
1010 Voorraadboek Ierland 1922-1997 postfris/(on)gebruikt wb. oa. Mich. 78A IZ** en Port P 3Z** (Beide met befund Roy Hamilton-Bowen 2012.) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italiaanse Staten - Modena
541 image3 (Sass.) - ongebruikte 15 Cent yellow 1852 in hoekrandblok van 9 stuks, enkele zegels in het midden van het blok postfris, attest E. Diena SNC 2018 (genuine, orig. gum and perfect condition), pr.ex. (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
542 image7 en 10 (Sass.) - ongebruikte 5 cent groen en 40 cent donkerblauw in blokken van 4, pr.ex., catw. € 720+ (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
543 image11 (Sass.) - ongebruikte 1 Lire white 1852 in blok van 4 stuks, 1 zegel postfris, attest E. Diena SNC 2018 (genuine, orig. gum and perfect condition), pr.ex. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
544 image12 (Sass.) - ongebruikte 5 Cent groen 1859, attest E. Diena SNC 2018 (genuine, orig. gum and good condition), pr.ex., catw. € 2400 (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italiaanse Staten - Napels Province
545 image23a (Sass.) - ongebruikte 20 Grana yellow orange 1861 in blok van 4, cert. E. Diena SNC 2018 (genuine, orig. gum and perfect condition), pr.ex. (Image) Low Estimate € 650

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italiaanse Staten - Parma
546 image1 (Sass.) - ongebruikt zonder gom, 5 cent zwart 1852 op geel papier in blok van 6, pr.ex., catw. € 450+ (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
547 image1 (Sass.) - ongebruikt zonder gom, 5 cent zwart 1852 op geel papier in blok van 8, pr.ex., catw. € 600+ (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
548 image2 en 6 (Sass.) - gebruikte 10 Cent white 1852 en 5 Cent orange yellow 1853 op complete vouwbrief van Piacenza 08.04.1855 naar Milaan, cert. E. Diena SNC 2018 (echt, 10 Cent iets aangesneden), pr.ex., zeldzaam en schaarse frankering (Image) Low Estimate € 500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
549 image7 (Sass.) - gebruikte 15 Cent vermillion 1853 op complete vouwbrief van Parma 02.08.1856 naar Piacenza, cert. E. Diena SNC 2018 (genuine, perfect condition), pr.ex., catw. € 900 (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
550 image11b (Sass.) - gebruikte 40 Cent blauw 1857, tight 0 of 40, attest E. Diena SNC 2018 (genuine, perfect condition), pr.ex., catw. € 1100 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italiaanse Staten - Romagne
551 image7 (Sass.) - ongebruikte 6 Baiocchi yellow green 1859, attest E. Diena SNC 2018 (genuine, orig. gum and perfect condition), pr.ex., catw. € 850 (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ITALY / Italiaanse Staten - Sicilië
552 image4 (Sass.) - gebruikte 1 Grano 1859 plaat II, 2x op ingekorte briefomslag van Messina 04.06.1859 naar Catania, pr.ex. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM