EUROPE continued...

1668 Doos Duitsland in 15 insteekboeken, deels vrijwel leeg doch ook veel beter genoteerd va. ca. 1850 met veel Duitse Staten, Duitse Kolonien(!), div. Duitse gebieden jaren 20, Saar wb. wat beter genoteerd, combinaties Duitse Rijk, wat lokaalpost na 1945 en d Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1669 Verhuisdoos met voorraad postfris/(on)gebruikt in 12 insteekboeken wb. Bund, Berlijn en geallieerde bezetting. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1670 West-Duitsland 1998-2012. Collectie gebruikte hoekrandstukken alle met bijzonder stempel in 6 'Deutschland plus' albums (uitgave Deutsche Post). Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1671 West-Duitsland 1974-2003 in verhuisdoos. Collectie E.T.B.'s (eerste dagbladen) in 16 banden. Zeer hoge aanschafprijs. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1672 Verhuisdoos Duitsland in 10 albums/insteekboeken wb. startverzameing Duitse Rijk, voorraadboeken div. Duitsland en 1e dagbladen Berlijn 1975-1990. Tevens 8 sigarenblikjes met Duitse postzegels. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1673 Verhuisdoos Duitse themacollecties in speciale albums wo. 500 Jahre Post (4x), Olympische Spiele 1980 (2x), Weltpostcongress Hamburg 1984 (2x), Kampf ukm Freiheit 17.juni.1953 en Der Weg zum Euro auf Briefmarken. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1674 Verhuisdoos Bund, Berlijn en iets Reich in 9 insteekboeken en 3 doosjes wb. kilowaar Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GERMANY / Duitsland - Berlijn
1675 Verhuisdoos FDC's/ETB's, uit 1969-1988, in 8 ringbandjes. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GREECE / Griekenland
1003 Griekenland 1896-1990 in insteekboek. Collectie postfris/(on)gebruikt va. 1950 goed gevuld met oa. Michel nrs. 582/587** en 618/623** en va. 1960 overwegend postfris en goed gevuld. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GUERNSEY
1005 Guernsey 1969-2003. Collectie postfris incl. de betere tandingen en portzegels uit de beginperiode en vele blokken (danwel zegels uit blok) extra aanwezig in insteekboek. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
HUNGARY / Hongarije
1006 Hongarije 1871-1998 in 10 ringbanden. Uitgebreide collectie gebruikt/ongebruikt, deels gespecialiseerd op tanding en watermerk en vrijwel compleet aanwezig met oa. 427/429*, 478/479*, 484/487, 509/510*, blok 1*, 10/11*, 12/13* etc. Tevens veel ongetand va Low Estimate € 500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1007 Hongarije 1871-2006 in 3 insteekboeken. Collectie gebruikt en periode 1900 t/m 2000 grotendeels zowel gebruikt als ongebruikt/postfris aanwezig met div. beter genoteerd oud (wb. 478/479* en 484/487) en veel modern postfris. Tevens Port en Dienst en wat ge Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1008 Hongarije 1871-1966 in insteekboek. Startcollectie ongebruikt/postfris met div. beter wb. 403/410*, 478/479*, 487* (fr. z.fr.) en blok 1*. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1009 Hongarije 1872-1963 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt va. 1940 zeer overwegend ongebruikt met aardig klassiek en oud div. beter genoteerd en va. 1945 zeer goed gevuld Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1353 Doos Hongarije 1871-1982 overwegend gebruikt in 5 albums en 2 insteekboeken wb. veel doubletten (in insteekboeken) en deelverzamelingen. Tevens blokken 1934-1982 postfris/(on)gebruikt wb. blok 1* (2x). Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM