EUROPE continued...

967 Berlijn 1949-1990. Collectie gebruikt met div. beter beginjaren en va. 1952 compleet in overwegend prachtkwaliteit. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
968 Berlijn 1949-1990 in 2 Lindner-T albums. Collectie ongebruikt/postfris in wat gemengde kwaliteit en va. 1956 vrijwel compleet** in prachtkwaliteit. Tevens div. Berlijn opdrukken */** doch zonder garantie. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
969 Berlijn 1948-1990 in Davo album. Collectie postfris/(on)gebruikt tot 1953 met div. beter beginjaren en nadien geheel postfris (en compleet) aanwezig. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
970 Berlijn 1948-1990 in Davo album. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. 1/20*, div. roodopdrukken gebruikt, wat beter uit 1949-1950 en va. 1951 vrijwel compleet aanwezig en va. ca. 1983 uitsluitend postfris. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
971 Berlijn 1954-1990 in album. Collectie postfris met oa. 140/154** en va. 1960 vrijwel compleet aanwezig. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GERMANY / Duitsland
1319 Doosje frankeergeldig Duitsland, meest zelfklevers in postzegelboekjes. Frankeerwaarde Duitsland € 540.- Tevens enkele boekjes Nederland Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1320 Doos Duitsland 1872-1969 in 5 ringbanden wb. Reich, Duitse gebieden Bund (met beter beginjaren) en Berlijn. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1321 Doos Duitsland wb. collectie Duitse Rijk ongebruikt/postfris 1872-1945 in Davo, Duitse Rijk 1872-1945 gebruikt in album, collectie Saar en Bezettingsgebieden in album en 2 insteekboeken Duitse staen en wat Koloniën. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1322 West-Duitsland 1949-2009. Handelsvoorraad gebruikt in 7 insteekboeken. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1323 West-Duitsland/Berlijn 1948-1990 in 5 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt in 4 albums wb. Bundespost 1949-1955 gebruikt en compleet aanwezig nadien postfris/(on)gebruikt en va. 65 veel dubbel aanwezig (ongebr./postfris en gebruikt) Berlijn div. beter Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1324 Duitsland en Berlijn. Partij EBD tussen 1985 en 2016 wb. flink deel tussen 2007 en 2016 Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1325 Doos Duitsland in 6 insteekboeken wb. leuk Duitse Rijk, wat Staten, div. Duitse gebieden en modern Postfris West-Duitsland. Tevens insteekboek Zwitserland meest toeslag zegels/series en combinaties. Tevens lege Safe ringband. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1326 Doos Duitsland in 3 albums wb. startcollectie oud Duitsland/Reich en collectie Bund 1946-1998 met veel postfris va. 1970 en iets Berlijn. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1327 Doos Duitsland wb. 14 cassettes met 1e Dagbladen (mit Erstagsstempel Bonn) 1994 t/m 2007, jaarboeken DDR 1984, 1985 en 1990 (Deutsche Bundewspost Postdienst) en jaarboeken Bundespost 1979/1982, 1984, 1988, 1990/1992 en 1995 t/m 1999. Tevens mapje Ver. Nat Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1328 Doos Duitsland wb. Reich, Saar, Zones, DDR, Bund en Berlijn in 2 albums en 3 insteekboeken, meest eenvoudig materiaal en 3 ringbanden ETB Bund/Berlin 1980/1982. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM