EUROPE continued...

937 imageSaar 1920-1957/Danzig 1920-1939 in ringband. Collectie ongebruikt/postfris, zeer goed gevuld met tal van betere series en nrs. zowel van Saar/Saarland als Danzig. Mooie koop met hoge cat. waarde. (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 05:00 AM
938 imageDuitsland 1849-1951 in klemband. collectie in sterk wisselende kwaliteit (deels papierresten op gomzijde) met div. Duitse staten, goed Reich met alle Zeppelin series* (fr/zfr.), block 1** (pr. ex), block 2* (z.fr. ex.) en beter DDR, Bund en Berlijn uit de (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
939 Duitsland 1851-1985 op albumbladen in 7 mappen. Collectie postfris/(on)gebruikt met Duitse staten, Duitse Rijk, Zone's en Bundespost wb. Bund vrijwel alle betere series beginjaren aanwezig wb. div. postfris. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
940 Duitsland 1946-2015 in 5 Davo de luxe albums. Collectie gebruikt wb. wat zone's en Bundespost geheel compleet aanwezig in zeer overwegend prachtkwaliteit. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
941 imageDuitse Rijk 1872-1945 in album. Gespecialiseerde collectie postfris/(on)gebruikt en deels beide aanwezig met type-beschrijving op kaartjes bijgevoegd. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
942 3 albums Duitsland wb. Duitse Rijk 1940-1943*/**, West-Duitsland 1949-1961*/**, West-Duitsland 1952/1979*/** en gebruikt 1948-1984. Overwegens goede kwaliteit doch gom niet altijd origineel. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
943 Duitse Rijk 1872-1945. 2 voorraadboeken gebruikt/ongebruikt en na 1935 ook div. postfris, met beter genoteerd 'klassiek' in gevarieerde kwaliteit, veel infla (wb. gekeurd), gelegenheid en veel postfris oorlogsjaren. Tevens Dienst en wat blokken van 4 (inf Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
944 Duitsland 1945-1963 in klemband. Collectie ongebruikt/postfris met beter Franse zones, Saar va. 1947, Bund en Berlijn (wb. Block 1* pr. ex.). Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
945 West-Duitsland 1949-1991 in Davo album. Collectie ongebruikt met div. beter beginjaren wo. 111/112, 121/122, 139 t/m 146, en va. 1952 alle toeslag aanwezig en va. 1961 overwegend postfris en vrijwel compleet. Tevens blokken wb. Berlijn Block 1* (€ 500,-). Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
946 West-Duitsland 1949-2001 in 2 albums. Collectie overwegend gebruikt vrijwel compleet met alle betere series en nrs. uit de beginperiode wb. tevens diverse combinaties uit postzegelsboekjes wb. WZ 1 t/m 4 (€ 1170.-!). Tevens enkele ongebruikt postzegelboek Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
947 W-Duitsland 1949-2004 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt, periode 1949-1955 compleet aanwezig (gebruikt/ongebruikt) en 1970 t/m 2004 uitsluitend postfris en eveneens compleet. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
948 Duitse Rijk 1933-1943 in album. Collectie ongebruikt (556-564*) en overwegend postfris (meest in prachtkwaliteit) met div. beter genoteerd. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
949 West-Duitsland 1949-2008 in 2 Davo-albums. Collectie gebruikt en behoudens Mich. nr. 140, geheel compleet in overwegend goede kwaliteit. Low Estimate € 120

Closing..Feb-16, 05:00 AM
950 Duitse Rijk 1872-1945 in Davo album. Collectie postfris/(on)gebruikt met aardig klassiek in goede kwaliteit en overig veel ongebruikt va. 1905 en wat postfris na 1939. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
951 Ringband Duitsland, meest voor 1945 wb. Michel 91IIx in blok v. 4 (keur Zenker Bpp., veldelen infla-periode met wat plaatfouten en andere varianten, div. poststukken (wo. 695/697 met gelegenheidsstempel), veldelen Togo** (wb. 10, 11, 15 elk 50x en 16 in c Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM