EUROPE continued...

859 imageBaden 1851-1868. 21 stuks gebruikt uit 1/25 wb. 1b (z.fr. ex.), 4 (aangesneden), 9/12 en 21 (z.fr. ex.). (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
860 imageWürttemberg 1851-1874. 27 stuks gebruikt uit nr. 6-43, meest in goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
861 imageBraunschweig 1853-1865. 145 stuks gebruikt uit de nrs. 4/17 en 3 ongebruikt uit 18/20. Overwegend goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
862 imageHamburg 1859-1867. Collectie gebruikt/ongebruikt op albumbladen in overwegend goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
863 imageMecklenburg-Schwerin1856-1864. 12 stuks gebruikt/ongebruikt uit 1/5 wb. kleurnuances en types. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
864 imageBayern 1850-1875. 21 stuks gebruikt uit Mich. nrs. 3-31 wb. 6/7 fr. ex. overig meest in goede kwaliteit. Tevens port nr. 1(*) z.fr. ex. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
865 imageDuitse koloniën ca. 1910-1912. 15 verzonden ansichtkaarten meest Deutsch-Sudwestafrika en enkel omliggende gebieden. Alle verzonden naar Middelburg en 3 stuks zegel verwijderd. (Image) Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 05:00 AM
866 imageInsteekkaart Helgoland (meest herdrukken) en insteekkaart Berlijn gebruikt uit 1949. (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
867 imageThurn und Taxis 1852. Michel nr. 2 in paar op briefvoorzijde 24-4-1860 en nr. 35 ongebruikt met gom in blok van 4. (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
931 Complete collectie West-Duitsland gebruikt/ongebruikt 1949-1989 wb. tevens div. Zones. Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
932 imageDuitse Rijk 1872-1945 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt met beter klassiek doch in gevarieerde kwaliteit en va. ca. 1900 vrijwel compleet aanwezig en blokken va. 1936. Tevens Franse zone's Baden, Rheinland-Pfalz en Wurttemberg aanwezig. (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
933 imageWest-Duitsland 1946-2010 in 4 Davo de luxe albums. Collectie postfris/(on)gebruikt geheel compleet tot 1990 overwegend gebruikt en nadien ook veel postfris (2001/2010**) wb. tevens Zone's goed gevuld incl. wat types en tandingen. Zeer verzorgd geheel. (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
934 West-Duitsland 1946-2015 in 5 Davo albums. Collectie ongebruikt/postfris met div. Zones en va. 1949 veel postfris wo. 113 t/m 131, 140, 141/146 etc. vrijwel compleet incl. 2000 t/m 2015. Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
935 West-Duitsland 1946-2012 in 5 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt (wb. veel gestempeld en postfris/ongebruikt aanwezig) incl. aardig frankeergeldig. Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 05:00 AM
936 Duitsland 1956-2005 in 4 albums. Deels gespecialiseerde collectie postfris/(on)gebruikt met div. Zones en Bundespost va. nr. 111 zo goed als compleet zowel gebruikt als ongebruikt/postfris aanwezig (ex 60 Pf. Posthoorn*) tot ca. 1986 wb. ook iets postfris Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 05:00 AM