ASIA continued...

CHINA continued...
514 image1594 - postfrisse Monkeystamp (Jaar van de Aap) 1980, pr.ex., catw. € 2700 (Image) Low Estimate € 800

Closing..Feb-16, 08:00 AM
515 imageBlok 9 - ongebruikt zonder gom (zoals uitgegeven), blok Rozen 1964, pr.ex., catw. € 3000 (Image) Low Estimate € 600

Closing..Feb-16, 08:00 AM
516 imageBlok 24 - postfris blok Baoyu & Daiyu (Droom van het Rode Huis) 1981, catw. € 350 (Image) Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 08:00 AM
852 imageChinees stockboekje met Michel nrs. 1094/1097, 1098/1101, 1108/1112,1117/1120, 1126/1131 en 1189/1194. ca. € 1000.- Michel. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
853 imageChina 1918-1920. 5 poststukken alle verzonden naar Nederland wv. 2 aangetekend en alle met censuur (deels Russische censuur en alle 'Opened by Censor) (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
854 imageInsteekboekje China en wat Taiwan gebruikt/postfris wb. oa. China Michel nrs. 1555/1562**, 1582/1589**, 1624/1627**, 1643 t/m 1650** en 1665/1670**. (Image) Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 08:00 AM
855 imagePartijtje modern China uit 1979-1997 postfris in presentatiefolder en insteekboekje. (Image) Low Estimate € 15

Closing..Feb-16, 08:00 AM
915 imageLindner ringband China tot ca. 1958 met heel veel ouder materiaal deels engros aanwezig zowel gebruikt als ongebruikt wb. tevens beter Japan tot ca. 1955 en wat div. Azië. Interessante koop! (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 08:00 AM
916 Instreekboek China postfris/(on)gebruikt wb. veldelen jaren 50(*), div. jaren 60/70, wat provincies etc. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
917 Ringband postfris China met jaargangen 1985/1986 en 1988 t/m 1998. (Zonder postgelboekjes) Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1311 Doos China in 6 insteekboeken en 5 moderne presentatieboekjes. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1312 China 1999 t/m 2006 postfris in 8 luxe jaarcollecties. Tevens Phoenix Stamp collection 2017 in luxe album. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1313 Doosje modern China uit 1985-1995, meest postfris wb. tevens wat diversen. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1314 Klein kistje afgeweekt China. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 08:00 AM
HONGKONG
1355 Doos met ruim 1500 moderne poststukken vrijwel alles Hong Kong wb. ook iets Taiwan en China. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM