EUROPE continued...

GERMANY / DDR
918 DDR 1949-1990 in 5 albums. Collectie zeer overwegend gebruikt (wb. Block 7 en 286/288) en iets postfris (Block 8A/B en 9A/B). Een complete collectie met tevens nog div. combinaties extra aanwezig. Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
919 DDR 1949-1989. Collectie blokken gebruikt/ongebruikt met oa. blok 7*, 8A/B*, 9A/B* 11/15* etc. Tevens wat Dienst en Sowjet zone aanwezig. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
920 DDR 1949-1990 in 5 Davo de luxe albums. Collectie ongebruikt/postfris en va. 1960 overwegend postfris, beginjaren matig gevuld en nadien vrijwel compleet. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
921 DDR 1949-1990 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt, zonder blokken doch overig geheel compleet en va. 1979 uitsluitend ongebruikt. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
922 imageDDR 1949-1976 in 2 klembanden. Collectie ongebruikt/postfris met div. beter genoteerd wb. Block 6** (Goethe), block 7*, block 8A t/m (B (papierresten op gomzijde) en va. 1954 vrijwel compleet aanwezig. Tevens Russische zone aanwezig. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
923 DDR 1949-1982 in 3 Leuchtturm ringbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris en va. 1955 uitsluitend postfris en vrijwel compleet. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
924 DDR 1949-1990 in 3 albums. Collectie gebruikt en heel aardig gevuld. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
925 DDR 1950-1990. Insteekboek met ca. 1800 verschillende zegels wb. veel postfris en meest in series. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1315 Doos postfris DDR uit 1960-1990, meest meerde malen aanwezig in 3 voorraadboeken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1316 Verhuisdoos DDR uit 1950-1990 wb. restverzamelingen in 3 album en 8 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1317 Doos DDR restanten in 5 albums en op bladen. Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1666 Partij DDR en iets Bund */**/gebruikt wb. beter uit de beginperiode oa. Karl Marx blokken 1953 gebruikt in 9 insteekboeken, een map en diverse rondzendboekjes. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1667 Verhuisdoos verzameling DDR in 6 Davo albums. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GERMANY / Duitse Gebieden
930 Startverzameling Duitse gebieden 1920-1945 in klemband, overwegens ongebruikt wb. Saargebiet, Dantzig, Memel, iets Kolonien, div. bezettingsgebieden en wat lokaal post 1945. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
GERMANY / Duitse Staten - Bayern
517 image6 - gebruikte 12 Kreuzer rood op wit op couvert met Mühlradstempel 637, Befund P. Sem BPP 2018 (echt, obere Klappe unvollständig, rechts tiefer Einriss ins Markenbild), catw. € 750 (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM