EUROPE continued...

997 Frankrijk 1923-1986 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt en va. 1938 overwegend ongebruikt goed gevuld met oa. Yv. Nrs. 321, 398* en beroemde personen 1949* t/m 1956*. Tevens wat beter luchtpost gebruikt Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
998 Frankrijk 1849-1979 in Schaubek album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek en oud en va. 1937 veel ongebruikt aanwezig, doch hier of daar iets vastgeplakt incl. blok 3*. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
999 Frankrijk 1849-1994 in 4 Davo albums. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met oa. blok 3* z.fr. ex. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1000 Collectie Frankrijk 1849-1941 in klemband met aardig klassiek en div. beter genoteerd wb. 162/169o/* (168/169**!), 354/355* en 398 gebruikt. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1001 Insteekboek Frankrijk wb. div postfris va. 1960. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1345 Doos Frankrijk en Franse gebieden in 9 ringbanden 2 insteekboeken en 1 map. Uitgebreide startcollectie gebruikt/ongebruikt va. ca. 1860. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1346 Doos Frankrijk wb. engrospartij postfris/(on)gebruikt 1900-1966 in zakjes (gesorteerd in 2 dozen) en partij gebruikt jaren 80/90 in grootformaat zakjes meest met verzoekstempels. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1347 Doos Frankrijk in insteekboeken, zakjes en enveloppen wb. veel postfris m.n. jaren 60/70 incl. Schilderijen (wb. veldelen**) Tevens wat jaren 30/40, kantoorpost Frankrijk/diversen en wat Malta eind jaren 40. Low Estimate € 90

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1348 Doos Frankrijk 1849-2011 in 5 voorraadboeken met veel zegels wbv. tot 1975 postfris/(on)gebruikt en nadien zeer overwegend gebruikt. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1349 Doos met ca. 475 'Gravures des timbres-poste de France' uit 1995-2003 in 9 speciale albums (uitgave 'La Poste') deels vergezeld van echte (gebruikte) postzegels. Zeer hoge kostprijs. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1350 Doos Frankrijk wb. insteekboeken postfris/(on)gebruikt met oa. Schilderijen** va. 1961, div. postfris en gebruikt modern. Tevens ringbandje met poststukken/FDC's wb. ook wat diverse landen. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1351 Doos met ca. 100 postale formulieren alle met stempels ca 1880-1890 in map alsmede wat fragmenten met dito stempel wb. ook iets div. landen. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1680 Verhuisdoos Frankrijk in in 11 insteekboeken/banden wb. beter klassiek va. 1849, gestempeld jaren 20/30/40 en veel postfris na 1945 deels in kleine aantallen. Tevens div. Franse gebieden postfris/(on)gebruikt. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1681 Verhuisdoos Frankrijk met 7 à 800 (verschillende) FDC's uit 1959-1981 in 4 ordners en map poststukken uit 1900-1968. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1682 Strartverzameling Frankrijk 1853-2005 overwegend gebruikt in 5 Davo albums. Tevens 2 lege Davoalbums Frankrijk (voor postzegelboekjes etc.) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM