EUROPE continued...

1331 Engeland va. 1953. Doos postfris/(on)gebruikt Wilding en veel postfris Machin met type aanduidingen en varianten. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1332 Doos postfris Engeland in rondzendboekjes, in album en op kaartjes vrijwel alles modern wb. veel 1st en 2nd class. Tevens wat diversen en partijtje klemstroken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1333 Doos met 58 moderne 'Royal mail Philatelic Numismatic covers' met zowel zegels (1e dag) als munten (varierend van 50p tot £ 5,-) met een totaal van ruim £ 150 aan muntgeld. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1334 Tentoonstellingscollectie 'Wilding' (gebruikt) met watermerktypen, fosfor, grafietstrepen etc. alsmede Tanger, Muscat, Kuwait en Bahrain (t/m 10/.-) Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1335 Doos met 27 stuks 'Royal mail Philatelic Numismatic covers' waarin voor £ 100.- aan moderne gelegenheidsmunten. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1336 Doos postfris Engeland meest jaren 60/70/80 in jaarcollecties, presentation packs etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1337 Doos Engeland in insteekboeken/jes, mappen etc. wb. engros gestempeld, incl. 1d red in aantallen (getand/ongetand), postfris jaren 60, enkele prestige boekjes, jaren 50 gebruikt etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1338 Doos doubletten Ierland, Engeland en Kanaaleilanden in 5 insteekboeken overwegend gebruikt. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1339 Doos moderne filatelistische producten wb. zilveren replica stamps, coin/stamp sets, presentatiefolders etc. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1676 Verhuisdoos Engelse postzegelboekjes in ladebak en 3 ringbanden gespecialiseerd verzameld met allerhande varianten etc. Ca. 600 a 700 boekjes en veel combinaties uit boekjes. Interessante koop. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
FRANCE / Frankrijk
992 imageFrankrijk 1849-1964 in Scott album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek (in gevarieerde kwaliteit) en va. 1925 vrijwel compleet ongebruikt aanwezig met oa. Blok 1* en 3*(beide zegels**) 3 Oorlogs-vervalsingen, inhouden Rode Kruisboekjes 195 (Image) Low Estimate € 750

Closing..Feb-16, 05:00 AM
993 Frankrijk 1927-1977 in klemband. Collectie ongebruikt/postfris met LP 1/2* (z.fr. ex), 321 gebruikt pr. ex., 354/355(*) op Louvre kaarten, 580A**, bloc 3* (zegels**) en 2x bloc 8**. Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
994 imageInsteekboek Frankrijk postfris/(on)gebruikt uit 1853-1970 met veel beter genoteerd materiaal, overwegend ongebruikt/gebruikt. Voor impressie zie Fotocollage. (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
995 imageVoorraadboek gebruikt 1849-1973 met veel klassiek wb. beter genoteerd. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
996 3 insteekboeken div. Frankrijk wb. veel postfris wo. ca. € 450 frankeergeldig alsmede wat diversen als Luxemburg (€) etc. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM