EUROPE continued...

873 image34 poststukken Engeland, 1889-1910, meest gefrankeerde briefkaarten, vrijwel alle met goed leesbare plaatsnaamstempels. (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
874 imageStanley Gibbons nr. 570 (Michel nr. 318xX) in 8 complete vellen a 240 stuks (alle met plaatnummert 1) (Image) Low Estimate € 15

Closing..Feb-16, 05:00 AM
973 imageEngeland/Great Britain 1840-1844. Specialized collection 1d black and 2d blue containing plate 1 upto XI (XI 2x), various postmarks amongst which 'Cottingham Penny Post' Hull 1840 on piece, Plate II with London Distric Office postmark, Maltese Cross in Re (Image) Low Estimate € 3000

Closing..Feb-16, 05:00 AM
974 imageEngeland 1911-2016 in 6 Davo de luxe albums. Collectie zeer overwegend postfris, zeer goed gevuld en va. 1937 vrijwel compleet aanwezig, met alle Wilding series incl. grafiet en fosfor, alle fosforseries jaren 60 en va. 1970 met zeer veel extra's wo. post (Image) Low Estimate € 1500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
975 Collectie prestige booklets 1972-2014 in FDC album. Totaal 74 stuks met toenmalige kostprijs van ruim £ 550.- Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
976 Engeland 1840-1991 in Davo album. Collectie (on)gebruikt met beter klassiek wb. mich. nrs. 5/7 in goede kwaliteit) en va. 1940 vrijwel compleet aanwezig. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
977 Engeland. 4 insteekboeken div. Engeland wb. veel postfris modern. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
978 Engeland va. 1841 in 2 banden wb. veel 1 penny red, met veel stempelmateriaal en plaatnummers. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
979 Engeland uit 1973-1996 postfris in insteekboek en goed gevuld. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
980 Engeland 1858-1960 gebruikte voorraad plaatnummers, kleurverschillen, enz. wb. doubletten. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
981 Engeland 1966-1995 in 2 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld wb. tevens iets gebruikt voordien. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
982 London 2012 team GB Gold Medal Winners Stamp Collection in speciaal album Royal Mail. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
983 Engeland 1970-1993, postfris compleet (incl. Regionaal) in Davo-album wb. tevens 2 albums FDC uit 1980-1991. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1329 Doos Engeland wb. collectie ongebruikt/postfris 1935-1978 in album, 13 verschillende jaarboeken Royal Mail uit 1984-1997 en enkele presentatieboekjes. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1330 Doos Engeland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1858-1985 met div. klassiek en veel postfris va. 1957 incl. alle beter fosforseries jaren 60, album presentation packs en insteekboek doublettten wb. tevens postfris Oostenrijk. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM