Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1793 Verhuisdoos poststukken/covers/FDC's in 6 banden en 2 schoenendozen wb. veel Duitsland incl. D. Reich, div. ansichtkaarten buitenland, 6 gelopen rondzendboekjes met nog aardig Frankrijk etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1794 Verhuisdoos diversen in 10 insteekboeken/albums wb. veel Frankrijk postfris/(on)gebruikt, Ver. Europa 1957/1974**, België, Luxemburg div. Oost-Europa etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1795 Verhuisdoos diversen in 20 insteekboeken wb. Nederland, motief en div. gehele wereld. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1796 Verhuisdoos covers/FDC's etc. in 11 albums(pjes) wb. veel Nederland va. E29, wat Engeland, Thailand, Indonesië, Israël, Duitsland en V.N. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1797 Verhuisdoos diversen in 14 insteekboeken/albums wb. Nederland, DDR, Engelse gebieden en doubletten gehele wereld. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1798 Verhuisdoos met 4 zeer oud Schaubek albums en partij albumbladen, deels met zegels merendeels voor 1940. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1799 2 verhuisdozen wereld met poststukken, lp covers, brieven etc. wo Rusland, India en NOR. Leuke koop met ouder materiaal in 24 albums en een doosje. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1800 Wereld in 55 albums/insteekboeken meest afkomstig uit wonderdozen waarbij veel motief en een verzameling West Duitsland (1960/1996) in 4 Lindner albums. Tevens 3 schoenendozen met diverse zegels. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1801 Verhuisdoos diverse waarbij een Edel collectie sport, veldelen USA, 10 jaarsets Nederland etc.. in 12 albums en een doosje. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1802 Verhuisdoos Nederland in 7 insteekboeken /albums div. dozen zakjes en tasjes wb. massawaar gebruikt veel, bundels, engros va. 1920 etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1803 Verhuisdoos diversen wb. kantoorpost in enveloppen en dozen, doos poststukken 1900-1990 wb. veel Nederland, 7 insteekboeken doubletten diverse landen etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1804 Verhuisdoos doos diversen in 15 insteekboeken, meest gestempelde voorraad van Engeland, Duitsland, USA, Zwitserland, Monaco, Oostenrijk, Frankrijk en div. motief. Tevens wat Nederland en O.G. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1805 Verhuisdoos met 19 voorraadboeken gebruikt modern van Engeland, Denemarken, Litauen, Japan, Tjechoslowakije, Thailand, Rusland, Faroer etc. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1806 Verhuisdoos diversen in 18 insteek/vorraad-boeken, meest gebruikt modern wb. Duitsland, Scandinavië, Engeland, Griekenland, Liechtenstein, Italië, Ierland, Luxemburg, Frankrijk en Turkije. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1807 Verhuisdoos diversen in 17 insteek-/voorraad-boeken meest gestempeld modern van oa. Spanje, Portugal, Malta, Zwitserland, Oostenrijk, Ierland, Liechtenstein, Scandinavië en Duitsland. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM