Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1733 Verhuisdoos doubletten diverse landen in 9 ringbanden en 4 insteekboekjes wb. Nederland incl. aardig frankeergeldig. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1734 Verhuisdoos diversen wb. startcollectie Nederland ongebruikt/postfris 1945-1981 in 2 albums en 9 insteekboeken/albums met oa. Faroer**, Kanaaleilanden**, Oostenrijk**, Frankrijk en Engeland. Tevens doos FDC's Nederland en Oostenrijk en wat diversen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1735 Verhuisdoos diversen in 13 insteekboeken/albums wo. Nieuw Zeeland, San Marino, Turkije, Canada en 2 albums moderne sheepspostcovers div. landen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1736 Verhuisdoos diversen meest Engeland (wb gestempeld engros) en gebieden in 16 insteekboeken met oa. Hong Kong, Zuid-Afrika (wb. wat beter postfris jaren 30), Canada, Nieuwzeeland etc. Tevens Oostenrijk. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1737 Verhuisdoos diversen met 8 Davo albums waarin startcollecties België, Spanje en Italië overwegend gebruikt en wat ongebruikt/postfris België. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1738 Verhuisdoos met startcollecties België, Zwitserland, San Marino, Vaticaan, Oostenrijk, Portugal, Tjechoslowakije, Griekenland, Polen en Hongarije in 14 (meest dikke) insteekboeken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1739 Verhuisdoos diversen in 12 insteekboeken zeer overwegend postfris uit 1966-1984 met Oostenrijk, Vereningd Europa, Bund/Berlijn, Spanje, Italië, Frankrijk, Israël en div. O.G. Tevens wat FDC's Nederland en postzegel/automaatboekjes div. landen wo. Nederlan Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1740 Verhuisdoos diversen in schoenendozen kistjes en zakjes wb. klassiek/ouder materiaal van oa. Duitsland (wb. Reich en staten), Engeland, Roemenië, USA, New Foundland, Duitse gebieden/kolonien, België en Nederland. Bezichtiging aanbevolen! Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1741 Verhuisdoos diversen in 17 insteekboeken wb. aardig België, startcollectie Noorwegen, veel Joegoslavië, Nederland wb. postfris 50 jaren incl. wat blokken v. 4 (wo. 550-555**) en veel luchtpostzegels gehele wereld. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1742 Verhuisdoos wb. oud Rusland, Hongarije, Nederalnd iets div. landen in 14 insteekboeken en 3 albums. Leuke koop! Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1743 Doos diversen in 12 insteekboeken wb. Nederland, Duitsland (wb. € **), Oostenrijk (wb. € ** en jaarcollectie 2007**) en België (wb. €**). Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1744 Verhuisdoos wb. 2 albums Paus Benedikt, 2 eenvoudige wereldverzamelingen wb. Eng. Kol. En 6 insteekboeken wereld en Engeland. Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1745 Verhuisdoos wereld in 14 insteekboeken wb. € Nederland nominaal, 1 fdc album 2 munten en een loupe, veelal eenvoudig materiaal. Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1746 Wereld in 17 insteekboeken wb. Duitse Rijk*/** Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1747 Verhuisdoos wereld */**/gebruikt wb. Italië en gebieden, Eng. Kol. Duitsland, Nederland wb. Stadspost. Leuke uitzoekdoos in 12 insteekboeken en een album. Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM