Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1718 Verhuisdoos diversen in12 insteekboeken wb. engros Vaticaan postfris/(on)gebruikt, Italië veel O.G. en startcollectie België in 2 albums. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1719 Verhuisdoos diversen wb. 7 Davo albums met startcollecties overwegend gebruikt van oa. Engeland, Zwitserland, Rep. Suriname en Finland. Tevens 5 insteekboeken Scandinavië wb. modern gebruikt. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1720 Verhuisdoos gehele wereld postfris/(on)gebruikt in 5 Filisafe winkelboeken incl. leuk Azie. Tevens album FDC's Zwitserland en Australië. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1721 Verhuisdoos diversen in 13 insteekboeken/albums wb. Nederland postfris/(on)gebruikt 1863-1989, O.G. 60/70er jaren postfris, FDC's Antillen/Suriname, België, Vaticaan, Oosteuropa etc. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1722 Diverse wereld in 15 insteekboeken en losse PTT-mapjes waarbij veel frankeergeldig Nederland. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1723 Verhuisdoos diversen in 8 insteekboeken en enkele mappen wb. Japan modern**, voorraad Kanaaleilanden postfris/(on)gebruikt, Iran wb. klassiek, thema Transport postfris, startverzameling Zwitserland gebruikt, Zuid- en Midden Amerika op albumbladen wb. veel Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1724 Verhuisdoos diversen in 26 insteekboeken/albums wo. Duitse Rijk, Saar, Berlijn, DDR etc. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1725 Diverse zegels wereld in 10 insteekboeken waarbij iets Japan gebruikt, postfris Nederland wb. frankeergeldig. Tevens een enveloppe waarin Provincievellen. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1726 Verhuisdoos diversen wb. 8 voorraadboeken gebruikt met Hongarije. Joegoslavië, Spanje, Portugal, Engeland, DDR, Japan, Israël en Indonesië alsmede een leuke start collectie W-Duitsland va. 1949 in 3 Lindner-T albums. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1727 Verhuisdoos met 3 dikke voorraadboeken landen A t/m C (wb. ook veel China tot ca. 1960), USA en België, tevens 9 Davo albums met startcollecties (meest zeer matig gevuld) van IJsland, Zwitserland, Vaticaan en Verenigd Europa Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1728 Doos diversen in 10 albums wb. Duitsland, collectie Overzee in 4 Victoria albums en 4 dikke Kabe albums Polen en Hongarije. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1729 Verhuisdoos diversen wb. postfris Nederland va. 1965, FDC's Nederland wb. wat beter jaren 50 en E93a, startcollectie wereld in 2 ordners, div. 'nieuwtjes' Ned. en O.G. (jaren 70/80) in enveloppen en wat niet filatelistisch materiaal. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1730 Verhuisdoos diversen in 10 albums insteekboeken wb. startcollectie Nederland 1864-1975, collectie Indonesië 1950-1975 ongebruikt/postfris, div. postfris Nederland na 1960, PTT-mapjes (Fl), FDC jaren 80 etc. Tevens doos diversen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1731 Verhuisdoos diversen in in 12 insteekboeken wb. veel Scandinavië, wat ouder China, België, Duitsland, motief Flora/Fauna en Treinen alsmede wat tentoonstellingsbladen met Tjechoslowakije en Engeland. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1732 Verhuisdoos diversen in 15 albums/insteekboeken/mappen wb. Oostenrijk, Suriname, Japen, Afrika, V.N., Scandinavië en wat O.G. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM