Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1477 Doos diversen wb. voorraadboek gestempeld combinaties Nederland, motief Flora, VN** en collectie Bund/Berlijn 1964-1975**. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1478 Doos diversen wb. Nederland en Duitsland. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1479 Doos diversen in 4 insteekboeken/banden wo. Nederland, Asustralië en Zwitserland. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1480 Doos wereld in 14 stokboek(jes) wb. China jaren90**. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1481 Doos wereld*/**/gebruikt wb. Nederland, DDR iets Franse gebieden etc. veel voor 1950. Tevens iets literatuur. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1482 Doos diversen wb. ca. 35 pakketjes motiefzegels (gebruikt) meest eenheden van 200 of 300 zegels, ruim 200 geillustreerde briefkaarten Rusland en kleine motiefcollectie Rode Kruis in ordner wb. wat poststukken, postzegelsboekjes zegels etc. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1483 Doos diversen wb. Nederland 1993/1999* in Davo, startverzameling O.G. in Davo, Frankrijk wb. voorafstempelingen, iets Griekenland** etc. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1484 Doos diversen in 10 albums/insteekboeken wb. Nederland en O.G., België, Spanje, Frankrijk, Italië, Duitsland, Scandinavië en Australië. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1485 Doos diversen meest doubletten doch ook wat postfris Engeland wb. Michel nrs. 275x/273x en 282x/298x, beide postfris. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1486 Doos diversen wb. collectie Nederland postfris 1960-1999 in 2 albums, insteekboek doubletten, insteekboekje beter Bund*/**, schriftje zegels en leeg insteekboek. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1487 Doos diversen Man 1973-1976** in album, Guernsey 1981-1984** in album en ringband Nederland en O.G. meest postfris jaren 70/80 alsmede mapje FDC's wb. wat oudere exemplaren (deels wat getint) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1488 Doos diversen in 4 insteekboeken wb. wat postfris Thailand en Kuwait en Nederland jaren 70 en doubletten diverse landen wb. Zuideuropa. Teven 2 albums FDC's Zwitserland. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1489 FDC's wb. Polen, DDR, Nederland, eerste vluchten enz. in 6 albums. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1490 Doos diversen in 7 insteekboeken/albums wb. startcollectie Nederland, idem 100 jaar Vorstinnen (in Davo), motief Kunst (gebruikt) en doubletten diverse landen. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1491 Verhuisdoos diversen wb. startcollectie Tjechoslaowakije in 4 albums, startcoll. Nederland in 3 albums, startcollectie Griekenland in 2 album s en doos diversen. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM