Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1462 Doos diversen in 5 insteekboeken/albums wb. startverzameling Nederland in album en veel Afrikaanse landen wo. postfris Ghana en Tanzania. Tevens wat FDC's Ghana jaren 80. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1463 Doos diversen in 3 insteekboeken en op albumbladen wb. Azië en Engelse gebieden. Tevens jaarboek China 1994. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1464 Uitzoekdoos wereld wb. beter Berlijn gebruikt, Zwitserland blokjes, NOR. */**/gebruikt in 5 albums en los. Tevens iets poststukken. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1465 Doosje postfrisse nieuwtjes Azerbaijan in speciale mapje, geschenkverpakkingen etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1466 Doos modern postfris van Engeland en Kanaaleilanden, Zwitserland, Frankrijk en Zweden, jaarcollectie Israël 2004 en themamappen SEPAC div. Europa) 1 t/m 6. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1467 Doos diversen in 3 ringbanden wb. veel Zwitserland met poststukken, FDC's, pakketkaarten etc (meest na 1960) wat zegels San Marino, Nederland etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1468 Doos diversen in 11 insteekboeken/mappen en wat los op bladen wb. motief Cartografie,, België, Iran/Perzië, Montenegro etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1469 Doos diversen in 9 insteekboeken wb. Duitsland met div. Duitse gebieden, Weense Drukken Indonesië, België, div. Azië etc. Tevens ruim 20 jaarcollectie PTT (Fl.) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1470 Doos diversen wb. startcollectie Nederland 1899-1977 (met Amphilex-velletjes**), startcollectie Nederland 1967-1988 in 2 Lindner-T albums, album FDC's jaren 80, startcollectie Bund/Berlijn 1955-1977 en div. ongebruikt/postfris Bund en DDR en wat jaren 80 Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1471 Doos diversen wb. Nederland 1976-1985**, Engeland 1965-1985** incl. fosfor en Machin in ringband en insteekboek postfris Engeland 1977-1985 wb. veel paren en gutter-paren. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1472 Doos diversen wb. startcollectie Zwitserland in album, wat postzegelboekjes België en insteekboek Luxemburg postfris uit 1960-1993. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1473 Doos met tentoonstellingscollectie Sabina op bladen en FDC album briefkaarten België type 'Heraldieke Leeuw' Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1474 Doos diversen in 2 insteekboeken wb. aardig Polen en wat Japanse bezetting. Tevens enige Poolse bankbiljetten. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1475 Doos diversen in 5 insteekboeken en wat los wb. posfris Nederland, motief Ruimtevaart, Duitsland etc. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1476 Doos diversen in 17 insteekboeken/albums wb. restcollectie Nederland en div. buitenland. Tevens wat mapjes zegels. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM