Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1432 Wereld vnl. gebruikt materiaal in een oud Schaubeck wereld album en een stockboek met beter Nederland*/gebruikt voor 1940. Low Estimate € 90

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1433 Doos diversen wb. Nederland jaarcollectie PTT 2002, 2003 en 2004, Canada jaarcollecties 1977 en 1979 t/m 1981, wat postfrisse vellen Canada en USA partij automaatboekjes Nederland (deels met beschreven kaft) etc. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1434 Doos diversen in 3 insteekboeken en 1 album wb. aardig Italië, voorraad Japan en postfris Indonesië uit 1970-1982, Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1435 Doos diversen gehele wereld in 5 iinsteekboeken en 3 kistjes met postfris jaren 50 Nederland, wat beter Engelse gebieden (Tristan da Cunha SG. 14/27** en Z. Africa 151/164**). Tevens albums FDC's/covers wb. Cyprus Blok 1 (padvinderij). Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1436 Doos diversen wb. startcollectie Oostenrijk 1850-1997 gebruikt in 4 albums, DDR postfris uit 1965-1990, gestempeld Bundespost ca. 2000 en 6 jaarcollecties Deutsche Bundespost uit 1981-1994. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1437 Doos Frankrijk (met beter postfris jaren 40/50) België en Luxemburg in 3 insteekboeken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1438 Doos (lucht)poststukken div. landen wb. veel (moderne) Ballonpost Begië, wat oudere eerste vluchten Curaçao, 3 Duitse Zweefvluchten 1924/1925 etc. Tevens partijtje moderne FDC's Nederland. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1439 Doos diversen wb. startcollectie Nederland 1945-2004 in 4 Davo albums va. 1965 goed gevuld en 4 insteekboeken doubletten Duitsland en Nederland almede motiefcollectie 'Willem Alexander en Maxima'. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1440 Doos diversen op insteekbladen, in winkelboek en insteekboek, meest doubletten gehele wereld. Tevens 2 albums Duitsland uit 1933-1970. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1441 Doos met 70 gelopen rondzendboekjes meest Nederland en Zwitserland met hoge restwaarde. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1442 Doos diversen wb. Covers/FDC's Nederland, insteekboek Nederland wb. beter jaren 30* en iets postfris jaren 20/30, relatieboekjes Rusland postfris, oud wereldalbumpje met div. klassiek in matige kwaliteit etc. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1443 Die Postwertzeichen Der Bundesrepublik Deutschland' jaarcollectie 1992 t/m 2002 in doos. Totaal 11 stuks met hoge aanschafwaarde! Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1444 Doos diversen wb. 2x automaatboekje 6eF 'ONGELDIG' (in matige kwaliteit) wat poststukken/covers in album en 2 zakjes munten wb. veel zilver, meest Nederland en USA. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1445 Doos diversen wb. startcollectie Engeland met postfris vanaf 1971 en FDC's uit 1963-2004. Tevens wat Australië, Zwitserland en wat diversen. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1446 imageDoosje met postwaardestukken wereld, ca. 60 stuks (Image) Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 03:00 AM