EUROPE continued...

1905 Doos munten NL wo. enkele Wilhelmina Rijksdaalders, centen, etc. + iets wereld Low Estimate € 20

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1906 Lotje met 3 bankbiljetten: 100 Gulden 1947 Meisjeskop / Adriaentje Hollaer (Mev.120-1), 10 Gulden 1968 Frans Hals en 10 Gulden 1997 IJsvogel Low Estimate € 20

Closing..Feb-15, 05:00 AM
CZECHOSLOVAKIA / Tsjechoslowakije
1057 imageTjechoslowakije 1939-1945 in blanco album. Tentoonstellingscollectie oa. Böhmen und Mähren (incl. wat post(waarde)stukken) en veel lokaal opdrukken Revolutieperiode (Ubergansprovisorien) wo. Olomouc, Partizanenbrigade Janazizky, Praag-Holesovice, Jicin, F (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1058 Tjechoslowakije 1918-1990 in 5 Ka-Be blembanden. Collectie ongebruikt/postfris met wat beter oud en zeer veel modern postfris wb. tevens wat ongetande blokken aanwezig. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1374 Doos Tjechoslowakije wb. startcollectie overwegend gebruikt 1918-1979 in 3 albums en 3 insteekboeken doubletten 1918-1979 wb. ook modern postfris. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1375 Doos Tjechoslowakije uit 1918 2010 (w.b Tjechië) overwegend gebruikt wb. startcollectie in 2 albums en 3 voorraadboeken. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1376 Doos Tjechoslowakije in ringband en insteekboek wb. veel postfris wo. blokken/velletjes met veel motief. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
DENMARK / Denemarken
856 imageDenemarken 1852-1858. Nr. 1 (fr. ex) en 4 t/m 9, alle gebruikt en deels smalrandig/aangesneden. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
857 imageGroenland 1945. Michel nrs. 8/16 ongebruikt in goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
926 Denemarken 1851-1940 in ringband. Voorraadboek klassiek en oud wb. veel beter genoteerd klassiek met oa. nr. 1 (6x), 2 (fr./z.fr), 3 (3x), 4 (19x), 5 (2x), 6 (fr./z.fr.), 11/15 (meest 3x), uitgebreid posthoorn wb. kopstaande ramen en stempelmateriaal en v Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 05:00 AM
927 imageDenemarken 1854-1973. Insteekboek Denemareken met veel beter genoteerd wo. klassiek in goede kwaliteit, beter jaren 20, Postfaerge, goed Faroer (wb. 1 t/m 6!), Groenland met 11 pakketzegels*/** en Mich. nrs. 8 t/m 25* alsmede div. Deens West Indië. Wat ro (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 05:00 AM
928 Denemarken 1851-2007. Mooi startcollectie gebruikt in ringband en insteekboek met div. klassiek en beter genoteerd materiaal. Tevens doubletten en wat Groenland. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
929 Denemarken 1851-1980 in blanco album. Mooie startcollectie met aardig klassiek (in gevarieerde kwaliteit), een mooie nr. 66, veel ongebruikt va. 1935 alsmede Luchtpost, Port en Dienst. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ENGELAND
1677 Verhuisdoos massawaar Engeland in doosjes, kistjes, zakjes en bundels wb. heel veel Wilding en Machin. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1678 Doos Engeland engros wo. kantoorpost en afgeweekt. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM