Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1417 Doos overwegend postfris (meest jaren 80) wb. veel blokken en velletjes van oa. Spanje, Portugal, Liechtenstein, V.N., Luxemburg, Canada, USA, Kanaaleilanden, Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Andorra, Duitsland alsmede deelcollecties postfris op bladen Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1418 Doos diversen wb. jaarsets Aruba 1992, 1994/1995, jaarsets IJsland 1988/89, 1992 en 1994, modern USA (frankeergeldig ca. $ 100,-) en wat frankeergeldig Nederland (ca. € 50.-) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1419 Doos diversen in 5 insteekboeken met oa. voorraad postfris Nederland 1972-1996, postfris België 1968-1982, insteekboek diverse landen en wat postfrisse nieuwtjes België/Luxemburg. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1420 Doos met 4 albums poststukken wb. veel Nederland met postale aanduidingen, gelegenheidsstempels, Stadpost en div. buitenland wb. ouder materiaal. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1421 Doosje poststukken diverse landen incl. wat Nederland en O.G. in 2 FDC albumpjes wb. veel betreffende WO II wo. Censuur. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1422 Doos met 10 mappen diversen op albumbladen wb. beter Polen 1915-1938, Bosnië, Böhmen und Mähren, Tjechoslowakije 1918-1939 en wat thematische bladen met Wereldtentoonstelling 1939 en relatie USA-Frankrijk. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1423 Doos FDC's/covbers/poststukken in 8 FDC albums wb. Zwitserland, USA, Denemarken, Zweden, Duitsland, Faroer, VN en Nederland. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1424 Doos diversen in 14 insteekboeken wb. veel postfris Verenigd Europa en engros Nederland** meest na 1960. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1425 Oude wereldcollectie tot ca. 1930 op Schwanenberger bladen alsmede oud Schwanenberger album met zeer weinig zegels. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1426 Doos diversen wb. veel Nederland wo. vellenmap met veldelen (meest uit 1965-1976), 50x jaargang 1973, doos FDC's jaren 80/90 en div. Verenigd Europa** uit 1999-2001. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1427 Doos met 37 schriften postzegels gehele wereld incl. div. China. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1428 Doos diversen in 2 Victoria albums wb. startcollectie Australië 1913-1990 overwegend gebruikt en album diverse landen wb. Portugal en gebieden, Franse en Engelse gebieden en heel aardig Japan wo. blokken National Park uit 1949 tot 1955. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1429 Doos diverse wereld in zakjes, enveloppen en mapjes wb. Hong Kong 206-210**, Bund 176** en 189**, betere FDC´ s Nederland va. 1956 in kleine aantallen etc.. etc.. interessante koop! Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1430 3 Banden post(waarde)stukken en wat ansichtkaarten div. landen en veel ouder en gevarieerd materiaal. Interessante koop! Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1431 Doos met 3 (start)verzamelingen in Davo albums wb. België gebruikt/ongebruikt 1849-1948 (met beter genoteerd), Suriname (on)gebruikt/postfris 1873-1975 en Denemarken gebruikt 1854-1994. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM