Worldwide continued...

VARIOUS / Divers continued...
1126 Insteekboek diversen wb. postfris Comores jaren 70 met veel motief wat Russische gebieden en iets Zuid-Afrikaanse thuislanden. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1127 Blanco album diversen wb. postfris Aland 1984-1997, motief Circus postfris op 16 bladen en collectie Brazilië 1975-1990 postfris. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1128 Ringband postzegelboekjes diverse landen wb. Nederland, Engeland, Denemarken en Finland. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1129 Insteekboek diversen wb. wat postfris Hong Kong en gestempeld China jaren 60. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1130 Startcollectie België en Engeland in 2 Davo albums wb. insteekboek doubletten. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1131 Voorraadboek Iran, Pakistan en Afghanistan postfris/(on)gebruikt. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1408 imageDoos met ca. 350 luchtpoststukken zowel oud als modern gehele wereld wb. Nederland en O.G. (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1409 Doos met 9 FDC albums poststukken, meest rond WO II wb. veel Tjechoslowakije, Slowakije, wat Deutsche Dienstpost (oa. Böhmen-Mähren), Propaganda-stempels, Censuur, Lokaalpost, Krijgsgevangenencorrespondentie etc. Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1410 imageDoos met ca. 150 post(waarde)stukken uit 1853-1960 wb. Censuur, Bijzondere vluchten, Gelegenheidstempels en handelscorrespondentie. Zeer interessante koop! (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1411 Ca. 400 giro-enveloppen gehele wereld postfris/(on)gebruikt op land gesorteerd met veel België, Spanje, Roemenië, Italië/San Marino, Turkije, Scandinavië, Franse en Engelse gebieden, Azie, Midden-Oosten etc. Zeer leuke uitzoekpartij! Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1412 imageDoos poststukken meest rond WO II wb. veel censuur, krijgsgevangenenpost etc. van uiteenlopende landen. Interessante koop! (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1413 Doos postfrisse nieuwtjes, vrijwel alles na 2001 wb. Zwitserland, Engeland, Frankrijk, Vaticaan, Andorra, Spanje etc. wb. siervellen, blokken en postzegelboekjes. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1414 Doosje met ca. 150 postzegel/automaatboekjes wb. ruim 40 stuks Zwitserland en veel Australië/Nieuw-Zeeland. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1415 Doos met ca. 250 postzegel/prestigeboekjes wb. veel Zuidelijk Afrika en Faroer alsmede div. motief. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1416 Doos Azië wb. overw. gebruikte collectie Thailand 1883-1981 en Korea 1900/1981 in Minkus album, insteekboek Thailand gebruikt met doubletten 1887/1999, N. Korea 1960-1992 gebr. en wat div. Korea. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 03:00 AM