Worldwide continued...

1655 Startverzameling Nederland en O.G. va. 1869 opgezet in 4 ordners en 2 Davo albums wb. Nederland deels dubbel aanwezig. Bezichtiging aanbevolen. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1656 Verhuisdoos Nedrland en O.G. wb. collectie Nederland 1960-1989*/** in album, collectie Suriname 1873-1975 postfris/(on)gebruikt in album, collectie Ned. Indië 1870-1948 gebr./ongebruikt, NNG met UNTEA**, 8 insteekboeken Nederland en O.G. postfris/(on)gebr Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1657 Verhuisdoos met 6 dozen Filatelistische covers, meest FDC's periode 1960-1985 incl. Suriname en Ned. Antillen. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1658 Verhuisdoos Nederland en O.G. in 8 albums wb. startcollectie Nederland en O.G. restcollectie Nederland, FDC's Nederlandse Antillen, ringband Automaat/postzegelboekjes uit 1-46, wat blikjes en doosjes, insteekboekje postfris Faroer, etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1659 Verhuisdoos Nederland gebruikt engros va. ca. 1920 in kistjes, (lucifer) doosjes, blikjes, zakjes, enveloppen etc. wb. engros gestempeld in aantallen tot ca. 1963. Een zeer mooie uitzoekpartij! Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1660 Doos Nederland en O.G. postfris/(on)gebruikt in 7 albums en 7 insteekboeken wb. restcollecties, voorraadboeken, doubletten etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1661 Engrospartij in zakjes uit 1892/1970, meest Nederland doch ook iets Ned. Indië. Tevens wat ansichten en herdruk Olympiade posters in map. Een en ander met wat kelderluchtjes en lichte waterschade. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1662 Verhuisdoos Nederland en O.G. in 10 insteekboeken wb. gestempeld (deels engros) va. 1876. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1663 Verhuisdoos Nederland wb. 1e vluchten, 1e Dagbladen, FDC's, PTT-mapjes(Fl), postfris jaren 90, etc. Tevens div. Indonesië. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM
NETHERLANDS- INDIES / Nederlands-Indië
235 image16F - postfrisse 2½ gulden dofviolet en groen 1872, pr.ex., catw. € 675 (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 03:00 AM
NEW ZEALAND / Nieuw-Zeeland
1361 imageDoos Nieuw Zeeland 1909-1997 in map, album en 2 insteekboeken, deels dubbel aanwezig met div. beter genoteerd wo. Smiling Boy en veel postfris va. c a. 1960. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
PAPUA NEW GUINEA / Papua Nieuw-Guinea
574 image540313a (Nierinck) - gebruikte 10d Aerogramme als Ramppost van B.O.A.C. vlucht G-ALAM verongelukt bij de landing op Kalong Airport Singapore met cachet 'SALVAGED MAIL AIRCRAFT CRASH SINGAPORE 13.03.1954' (Image) Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 03:00 AM
SURINAM / Suriname
237 imageLP24fa - postfrisse 22½ op 60 cent Mercuriuskop 1945 met opdrukafwijking 'Kopstaande opdruk 22½', cert. NVPH 1959, pr.ex., catw. € 400 (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 03:00 AM
VARIOUS / Divers
1109 imageAlbum met 52 luchtpoststukken uit 1930-1939 wb. Ballonpost (Gordon Bennet) zweefvluchten Oostenrijk en Zeppelinpost (20x) wb. veel Duitsland 1930-1936, Nederland (2x), Zwitserland (2x) etc. Mooie koop! (Image) Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1110 image2 oude albums 1850-1940 wo. deel Europa N t/m Z en deel wereld Azië en Afrika. Deels goed gevuld met veel klassiek en oud. Zeer interessante koop! (Image) Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 03:00 AM