Worldwide continued...

Motif / Motief continued...
1697 imageRode Kruis 1914-2008. Zeer mooie collectie Rode Kruis postfris/(on)gebruikt in 12 Safe ringbanden en 6 albums (Poststukken/FDC's/Covers/Postzegelboekjes), zeer uitgebreid verzameld, zonder de echte topnummers, doch overig zeer goed gevuld en mn. periode (Image) Low Estimate € 1500

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1698 Verhuisdoos motief postfris/(on)gebruikt in 11 insteekboeken/mappen wb. veel Roofstaten doch ook beter Engelse en Franse Gebieden, langlopende series div. landen (veelal postfris) en wat beter materiaal van oa. Australië (oa. 120/122**) en wat beter Azië. Low Estimate € 500

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1699 Motief Vuurtorens in 2 verhuisdozen. Zeer uitgebreide collectie Vuurtorens in 12 Lindner ringbanden met bijzonder veel modern postfris t/m 2016 wo. boekjes, blokken en series alsmede 5 insteekboeken voorraad/doubletten eveneens met veel postfris, 2 Davo r Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1700 Verhuisdoos motief postfris/(on)gebruikt in 11 insteekboeken/banden en op albumbladen wb. ''The Bounty', Don Quichotte, Literatuur en heel veel Shakespeare. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1701 Verhuisdoos motief in insteekboeken, ringbandjes, kistjes etc. wb. Muziek, Componisten, Schilders/Schilderijen, Broemde personen etc. Tevens wat diversen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1702 Motiefcollectie WWF in 9 speciale WWF albums, gesorteerd op Diersoort met postfrisd en FDC's. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1703 Motief Spoorwegen/Treinen. Bananendoos met 8 kleine ordners met totaal ca. 3 à 400 post(waarde)stukken met afbeeldingen, stempels of zegels betreffende Treinen. Meest periode 1960-1985. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1704 Verhuisdoos motief in 9 (Edel)albums wb. E.K. Voebal, geschiedenis wo. II, 20e Eeuw en Polen. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1705 Verhuisdoos 'Olypische Spelen' wb. 4(Edel)albums gebruikt, 4 insteekboeken en wat mappen met modern gebruikt en wat ouder ongebruikt wb. ook beter van oa. Nederland, Griekenland, Frankrijk, Duitsland, Finland (postzegelboekje 1952) en postfris van Japan, Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1706 Verhuisdoos motief in 9 (meest) dikke insteekboeken overwegend gebruikt wb. Mongolië (met ook iets postfris), Angola, Cuba, Noord Korea en veel Arabische staten. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
NETHERLANDS AND OVER- SEA / Nederland en Overzeese Gebiedsdelen
1650 Verhuisdoos Nederland en O.G. wb. startcollectie Nederland 1852-1990 in 2 albums, startcollectie Curaçao/Antillen 1873-1994 in 2 albums, startcollectie Nederland va. 1852 in insteekboek, 4 insteekboeken postfris Nederland uit 1960-1999 en insteekboek comb Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1651 Verhuisdoos Nederland en OR 1852-1990 diverse wb. roltanding, port en guldenmateriaal engros. Tevens enkele brieven. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1652 Verhuisdoos met startverzameling Nederland en O.G. in 7 Davo albums wb. Nederland 1852-1999, Ned. Indië/Indonesië 1872-1974, Curaçao/Antillen 1889-1988 en Suriname 1873-1975. Tevens wat diversen in 3 ringbandjes en 2 insteekboeken. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1653 Verhuisdoos Nederland en O.G. met startcollectie in 8 albums met Nederland, Ned. Indië, Curaçao/Antillen/Aruba en Suriname. Tevens wat diverse landen. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1654 Verhuisdoos Nederland en O.G. in 15 insteekboeken/albums wo. Nederland jaren 50*/**, veel postfris 1970-1999, O.G.** jaren 70/80, FDC's Nederland (tot 2007) en O.G. en doosje moderne postzegelsboekjes (Fl.) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM