Worldwide continued...

FRENCH COLONIES / Franse Koloniën
1002 Ringband met overwegend postfrisse collectie Republique Centafricaine 1960-1992 en Dahomey 1963-1976 wb. veel motief. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1352 Franse gebieden in 4 insteekboeken wb. ouder materiaal. Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 03:00 AM
GREENLAND / Groenland
1004 Insteekboek Groenland 1971-2009 met iets gebruikt/postfris tot 1993 en nadien uitsluitend postfris met series en veel blokken** Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
JAPANESE OCCUPATION/ Republic Indonesia / Japanse Bezetting / Republiek Indonesia
464 Diverse Japanse bezetting Ned. Indië */**/gebruikt waarbij beter materiaal. Tevens zegels, blokjes Indonesië engros in ordner en insteekboek Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 03:00 AM
MICRONESIA / Micronesië
559 image53-56 - postfrisse serie Lankaarten 1986 met opdruk 22c in blok van 4 met kopstaande opdruk, pr.ex. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
Motif / Motief
1097 imageMotief 'Tweede Wereldoorlog' in 4 insteekbanden. Collectie ongebruikt/postfris met allerhande zegels en series betrekking hebbende op WO II wb. (Duitse) Bezettingsgebieden, regerende Vorsten, Propaganda-uitgiften etc. Bezichtiging aanbevolen!! (Image) Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1098 imageInsteekband motief Flora en Fauna overwegend postfris met beter genoteerd marteriaal in overwegend prachtkwaliteit. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1099 imageInsteekband motief Flora en Fauna overwegend postfris met veel mooi materiaal incl. leuk Azië. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1100 Olympische Spelen'. Motiefcollectie 1956-1992, landen A t/m Z, in 5 blanco Davo albums wb. zeer veel postfris met oa. Macao bloc 9**. Tevens wat ouder ongebruikt. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1101 imageInsteekboek(je) motief Flora/Fauna en Klederdracht wb. leuk Azië. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1102 3 insteekboeken motief wb. Kunst, Sport/Olympiade en U.P.U. zeer overwewgend postfris en meest jaren 80/90. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1103 imageDoos met 9 insteekboeken motief postfris/(on)gebruikt meest Flora/Fauna wb. div. beter genoteerd postfris. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1104 Collectie betreffende de 2e Wereldoorlog in blanco album wb. zegels en wat poststukken wb. censuur en Interneringskamp St. Michielsgestel aangetekend. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1105 Collectie 'Postzegels op Postzegels ' overwegend ongebruikt/postfris en meest va. 1949 in 5 insteekboeken. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1106 Insteekboek Antarctica postfris wb. T.A.A.F. (oa. Mich. nr. 31**), België (blok 31**), Australisch Antarctic Terr. (met 8-18**) etc. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM