Worldwide continued...

ENGLISH COLONIES / Engelse Koloniën
875 image1945. British Military Administration Sarawak nrs. SG. 126/145** en North Borneo 320/334** (alle randstukken) postfris in prachtkwaliteit. (Michel nrs. 126/145 en N. Borneo 241/255, € 760,-) S.G. £ 615,- (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
984 image2 voorraadboeken Engelse gebieden postfris/(on)gebruikt met div. beter genoteerd en veel postfris jaren 60/70/80 incl. doubletten. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
985 imageTristan da Cunha, Turks & Caicos Islans en Pitcairn Islands ca. 1948-1988. Collectie postfris in insteekboek wb. extra brugparen en wat doubletten**. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
986 imageFiji en Solomon Islands 1935-1982 in insteekboek. Collectie postfris met div. beter genoteerde series en veel motief. Tevens wat (betere) doubletten** (Image) Low Estimate € 175

Closing..Feb-16, 03:00 AM
987 imageNorfolk Islands, Nauru en British Antarctic Territory. Insteekboek postfris met betere series en nrs. wb.ook wat postfrisse doubletten. (Image) Low Estimate € 175

Closing..Feb-16, 03:00 AM
988 Album Engelse gebieden va. 1967 wb. India dienstzegels, Lubuan, Hong Kong, Straits Settlements en iets Malaya. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1340 Doos postfrisse nieuwtjes uit 2004-2007 met Pitcairn Isl., Papua New Guinea, Ross, St. Helena, South Georgia, Tristan da Cunha, Norfolk, B.I.O.T., Falklands, Malaysia, Br. Antarctica, Kanaaleilanden etc. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1341 Doos met 3 insteekboeken Engelse gebieden gebruikt/ongebruikt vrijwel alles voor 1960 wb. Bahamas S.G. 162/175 luxe postfris. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1342 Doos met 11 insteekboeken Engeland en gebieden postfris/(on)gebruikt en wat diversen wo. motief WO II**. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1343 Doos met partij Silver Wedding 1977 ** Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1679 Verhuisdoos Engeland en Engelstalige gebieden overwegend gebruikt in 20 insteekboeken/banden. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
FAROE ISLANDS / Faeröer
989 Faroer 1975-2009 in Davo de luxe (t/m 1997) en insteekboek. Collectie postfris in prachtkwaliteit wb. wat extra velletjes en een blad gestempeld doubletten. Low Estimate € 90

Closing..Feb-16, 03:00 AM
990 Faeröer 1975-2008. Collectie postfris EN gebruikt, wb. veel blokken van 4 (meest postfris), in Lindner-T ringband. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 03:00 AM
991 Collectie postfris uit 1975-1991, in blanco album wb. de jaren 1977 t/m 1984 merendeels 8x extra aanwezig in hoekrandblokken. Tevens wat uitgaven 'Jaar van het Noorden' Scandinavië. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1344 Doos Faröer in 2 albums en 1 insteekboek wb. postfris deel tot ca. 1999 en deels 2x aanwezig alsmede FDC's t/m 1999. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM