EUROPE continued...

BELGIUM / België continued...
1303 België 1969-1991 in 3 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld (zegels en blokken) wb. tevens ouder Dienst en Spoorwegen incl. modern Spoorwegen ongebruikt/postfris. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1304 Doos België met oa. 4 insteekboeken en 1 album diversen wo. ruim € 100 frankeergeldig, moderne hoekblokken gebruikt, boekjes, Pubs, voorafstempelingen etc. Tevens partij FDC's en OBP catalogus 2014. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1305 Zeer uitgebreide tentoonstellingscollectie ' Heraldieke Leeuw' op een groot aantal bladen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1306 Doos België postfris/(on)gebruikt in 7 insteekboeken/albums kistje en 1 doosje wb. veel postfris jaren 60 incl. motief van Belgisch Congo en Ruanda Urundi alsmede zegels uit 1996-2002 bestemd voor publicaties (ontwaard dmv. cirkel), automaatboekjes, wat k Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1307 Doos België jaren 70/80 wb. FDC's in kleine aantallen en postfrisse blokken van of paren. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1308 Doos Begië meest oud gebruikt wb. veel stempelmateriaal. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1664 imageVerhuisdoos België 1849-2012 in 9 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie postfris/(on)gebruikt veel zowel gebruikt als ongebruikt/postfris (en deels ook o/*/**) incl. div. betere nrs. als. 76 (2x), 127A*, 157A(2x) en goed achterin wo. betere spoorwegen, (Image) Low Estimate € 1500

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1665 Verhuisdoos België in 13 Davo albums wb. collectie gebruikt/ongebruikt 1851-1999, coll. gebruikt/ongebruikt 1849-1996 en coll. ongebr./postfris 1894/1999. Kwaliteit nogal wisselend. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
CHANNEL ISLANDS / Kanaaleilanden
1359 Doos FDC's Kanaaleilanden meest 70/80er jaren, wat FDC's Engeland, Israël en postwaardestukken Nederland. Deels wat getint aan de randen. Tevens iets postfris in zakjes. Low Estimate € 15

Closing..Feb-16, 03:00 AM
1685 Doos Kanaaleilanden wb. Collectie Jersey en Guernsey 1969-1999 postfris in 2 Davo albums, partij presentation pack Guernsey en Jersey en FDC's. Tevens wat postfris los materiaal tot 2002. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 03:00 AM
COINS, MEDALS AND VARIOUS / Munten, penningen en divers
1900 Doosje munten Nederland wb. 22 zilveren dubbeltjes uit 1936-1943, div. zilver wb. 6x 1.- fl / 2x 2½ fl. / 7x 10 fl. / 2x 50 fl. / gulden 2001 / 3x € 5 en 1x € 10,-. Low Estimate € 75

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1901 2 Albums met Koninkrijks Munten, aangevuld met ruim 2.000 gram Brons en wat Bankbiljetten Low Estimate € 55

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1902 Album munten NL wo. Juliana zilveren guldens en rijksdaalders, zilveren tientjes, penningen, etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1903 Ca. 27 stuks zilveren penningen uit 'De Canon van Nederland' in doosje Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1904 Lot met album vnl. Nederlandse munten, tevens grote penning Ferdinand Eimermacher, Duits ballonvaartpionier en 4 kleine penningen Low Estimate € 35

Closing..Feb-15, 05:00 AM