EUROPE continued...

1364 Doos Oostenrijk met startverzameling 1908-1977 in 2 albums en insteekboek gebruikt tot ca. 2000. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 08:00 AM
BELGIUM / België
500 image914B - postfris Rode Kruisboekje 'Prinses Josephine-Charlotte' 1953 met voorrang Nederlandse tekst, vr.pr.ex. (linkerzegels deels aan kaftjes gehecht), catw. € 220 (Image) Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 03:00 AM
850 Belgisch Congo 1886-1959 in 2 mappen. Collectie gebruikt/ongebruikt met div. beter genoteerd in overwegend goede kwaliteit wb. tevens wat Ruanda Urundi. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 03:00 AM
851 imageBelgië 1849-1866. 11 stuks gebruikt uit nrs. 1-19 meest in goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
901 België 1894-1989. Voorraadboek overwegend postfris meest na 1945 wb. beter genoteerd met doubletten. Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 03:00 AM
902 België 1879-1980 in insteekboek en klemband wb. veel postfris met oa. 863/867**, 892/97**, 927/29**, 946/951** Blok 4 gebr. en blok 31 gebr. Tevens veel Collis Postaux en Spoorwegen**, Eupen 1/14** wat Port en Dienst etc. Mooie koop met hoge cat. waarde. Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 03:00 AM
903 België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964). Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 03:00 AM
904 België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 03:00 AM
905 België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 03:00 AM
906 Album met enkele honderden moderne briefkaarten België, type 'Heraldieke Leeuw', meest gebruikt wb. geillustreerd en veel reclamekaarten. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
907 Album gefrankeerde poststukken 'Heraldieke Leeuw' wb. veel voorafstempelingen jaren 50. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
908 Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier). Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
909 België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
910 België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 03:00 AM
911 FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 03:00 AM