EUROPE/ ASIA

TURKEY / Turkije
1059 Turkije 1945-1980 in 2 klembanden. Collectie overwegend postfris wb. veel motief. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1377 Doos Turkije wb. rest-verzameling in album en 3 insteekboeken postfris/(on)gebruikt wb. veel modern postfris. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM

MIDDLE EAST

IRAN
1017 Oud blanco album met een selectie zegels uit 1889-1909 wb. interessante opdrukzegels rond 1900 en provisoire 1319 opdrukken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ISRAEL / Israël
1019 Israël 1954-2017 in 6 Davo de luxe albums en 2 Lindner ringbanden. Collectie postfris en zo goed als compleet wb. periode 1980/1991 dubbel** aanwezig. Tevens wat zelfklever-velletjes en wat nieuwe doubletten in hoes bijgevoegd. Mooie koop! Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1020 imageIsraël 1950-1998 in 2 klembanden. Collectie zeer overwegend postfris met wat beter genoteerd jaren 50 en zeer veel modern postfris wb. tevens wat velletjes en postzegelboekjes. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1021 Israël 1948-1970 in KaBe klemband. Collectie overwegend postfris met div. beter uit de beginjaren en overig goed gevuld. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1022 Israël 1948-1999 in 2 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris va. 1953 en full-tab va. 1965. Moderne deel zeer goed gevuld. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1023 Israël 1950-1989 in 2 blanco albums. Collectie postfris met oa. Mich. nr. 66**(korte tab), wat jaren 50** full tab, en nadien goed gevuld en meest in prachtkwaliteit. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1357 Doos Israël 1948-1990 postfris/(on)gebruikt wb. startcollectie in 2 Lindner albums, collectie in 2 insteekboeken en album FDC's/covers wb. ook iets Suriname. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1358 Doos Israël 1948-1985 in 14 mappen wb. startcollectie postfris/(on)gebruikt en div poststukken wb. wat Mandaat en Interim-periode en veel 1e/bijzondere vluchten zowel El-Al als Arkia. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1684 Doos FDC's/Covers uit 1948-1984 in 11 FDC albums wb. FDC's, 1e/bijzondere vluchten en gelegenheidscovers wb. ook div. J.N.F. poststukken ca. 1948. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ISRAËL
1018 imageIsraël 1948-1975 in klemband. Collectie ongebruikt/postfris met 1/8* full Tab en 9* korte Tab (7-9 keur Dr. W. Hoexter, 1975.), 1/6*/** ongetand, 10-14** full Tab, 10-14KZ**, 10-14SZ**, blok 1* en op FDC, div. beter genoteerd met korte tab, 66** full Tab, (Image) Low Estimate € 750

Closing..Feb-16, 05:00 AM
PALESTINA
1047 Palestina 1920-1927 gestempeld ca 1400 ex. wb. stempels typen en tandingen in insteekboek. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
STAMPS AND MISCELLANEOUS / Postzegels en benodigdheden
1941 Davo de luxe-album Israël 2009 t/m 2017. Low Estimate € 5

Closing..Feb-15, 05:00 AM

MISCELLANEOUS

1914 Doos literatuur betreffend luchtvaart en ballonvaart, deels niet filatelistisch wb. tevens 2 hoogtemetertjes (?) Low Estimate € 5

Closing..Feb-15, 05:00 AM