EUROPE continued...

1090 Zwitserland 1851-1984 op albumbladen in 4 mappen. Collectie postfris/(on)gebruikt met aardig klassiek, veel Pro Juventute/Patria en va. 1961 overwegend postfris. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1091 Zwitserland 1862-1983. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. blokken 6/7**, 10** en 13** en veel postfris va. 1950. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1092 Zwitserland 1907-1969 en Dienst 1939-2005 in 2 Davo albums. Collectie ongebruikt postfris goed gevuld wb. tevens Dienst postfris/(on)gebruikt ,enkel betere blokken** va. 1941 en iets Port/Luchtpost. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1093 Zwitserland 1862-1995. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met wat oud en veel postfris va. 1968 in 2 albums. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1094 Zwitserland collectie FDC s tussen 1976 en 2013 in 4 Importa albums. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1095 Zwitserland 1850-2000. Startverzameling overwegend gebruikt en heel aardig gevuld incl. Luchtpost, Dienst en Port alsmede wat poststukken in oud KaBe album. Low Estimate € 80

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1096 Startcollectie Zwitserland gebruikt 1862-1994 in Müller album mety veel toeslagseries va. 1919, plaatfout HEFVETIA (1924) gebruikt en 2 Fr. Pax gebruikt. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1389 Zwitserland 1867-1963. Doos met 2 kistjes Zwitserland engros op insteekkaartjes met postfris en veel gebruikt (veelal beide aanwezig in div. aantallen) wb. zeer veel toeslagzegels/series incl. div. genoteerde plaatfouten. Low Estimate € 500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1390 Zwitserland doos met 6 insteekboeken Zwitserland wb. veel modern gestempeld t/m 2015 in blokken van 4, Dienst postfis, combinaties en blokken gebruikt in kleine aantallen Leuke koop! Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1391 Doos postfris Zwitserland uit 1867-1960 vrijwel alles in blokken van 4 wb. div. beter genoteerd alsmede Dienstzegels eveneens in blokken van 4 doch gebruikt (centraal rondstempel) of postfris. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1392 Doos FDC's Zwitserland uit 1966-2003 in 9 ringbanden wb. blokken van 4. Tevens wat 1e vluchten uit 1927-1946 en enkele oude poststukken. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1393 Doos Zwitserland in 6 ringbandjes en 3 insteekboeken wb. poststukken/FDC's etc. en postfris/(on)gebruikt wb. aardig frankeergeldig. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1394 Doos Zwitserland met 4 albums wb. pf speciaal collectie automaatstroken, wat VN Geneve FDC's en pf. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1395 Doos Zwitserland gebruikt in 6 albums en 4 doosjes, veelal de jaren 50 t/m 80 tevens wat bundels. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
UNITED EUROPE / Verenigd Europa
1069 imageVerenigd Europa 1949-1997 in 4 Davo albums. Complete collectie postfris met alle voorlopers en betere CEPT uitgaven in zeer overwegend prachtkwaliteit. (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM