EUROPE continued...

SPAIN / Spanje continued...
579 image48 (Mi.) / 56 (Edi.) - gebruikte 2 Reales lila 1860 in goed gerand blok van 9, 1 miniem dun plekje in rand, cert. F. Graus AIEP, pr.ex., schaarse eenheid (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
580 image53 (Mi.) / 61 (Edi.) - gebruikte 1 Real bruin 1862 op geel papier in goed gerand blok van 6, cert. F. Graus AIEP, pr.ex. (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
581 image54 (Mi.) / 62 (Edi.) - ongebruikte 2 Reales groen 1862 in goed gerand blok van 4, gom deels iets vergeeld, dun plekje tussen bovenste 2 zegels, cert. F. Graus AIEP (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
582 image54 (Mi.) / 62 (Edi.) - gebruikte 2 Reales groen 1862 in blok van 12, groetendeels met gom, linksboven albumrest op 2 zegels, overig in goede kwaliteit, randen zie foto, cert. F. Graus AIEP, pr.ex. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1052 Spanje 1960-1978. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Schaubek klembanden. Low Estimate € 80

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1053 Spanje 1960-1995 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt matig gevuld doch periode 1977 t/m 1995 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens wat ouder materiaal. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1054 Partij Spanje hoofdzakelijk gebruikt in ordner wb. Klassiek en enkele FDC's Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1370 Spaanse Burgeroorlog. Partij zegels, vignetten, blokken, velletjes postfris/(on)gebruikt in 5 insteekboeken gesorteerd alsmede collectie op albumbladen en FDC album poststukken. Zeer interessante koop!! Low Estimate € 450

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1371 Doos Spanje postfris/(on)gebruikt in 6 insteekboeken wb. veel klassiek en oud (deels in kleine aantallen), poststukken en kolonienen/gebieden** jaren 60 alsmede nog niet gesorteerde 'nieuwtjes in zakjes en enveloppen. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1372 Spanje 1958-1992. Doos met 2 insteekboeken en map postfris Spanje incl. blokken en overwegend in prachtkwaliteit. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1373 Doosje postfrisse nieuwtjes Spanje uit 1997-2006 op ruim 100 zwarte kaartjes. Hoge kostprijs! Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1688 Verzameling, partij Spanje */**/gebruikt 1850/1977 en iets Ghana in 11 banden en een omslag waarbij veel ouder materiaal. Leuke koop! Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
STAMPS AND MISCELLANEOUS / Postzegels en benodigdheden
1909 'Vogels in Nederland' 65 velletjes (Tarief 1) persoonlijke postzegels, in speciaal album. Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1910 Engeland. The Victorian stamp ingot collection en dito Edward VII en George V collection, bestaande uit 12 replica stamps in sterling silver (,925) met een totaal gewicht van 258 gram. Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
1911 Michel catalogi Europa Delen 1 t/m 7 (Europa compleet) alle 2014 of 2014/2015 met Deustchland Junior 2015 Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM