EUROPE continued...

2576 imageasnq fantasie ca. 150 stuks in bakje (Image) Low Estimate € 5

Closing..Feb-15, 05:00 AM
2577 imageSchepen Kustwacht foto's/ansichtkaarten ca. 38 stuks in doosje (Image) Low Estimate € 5

Closing..Feb-15, 05:00 AM
POLAND / Polen
1365 Doos Polen 1918-2006 wb. startcollectie gebruikt 1918-1985 in 3 album (1960-1969 2x aanwezig) en 2 voorraadboeken gebruikt. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1366 Verzameling, partij Polen */**/gebruikt tussen 1918 en 1985 in 3 Schaubek albums en 2 insteekboeken. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
PORTUGAL
575 image1a - gebruikte 5 Reis 1853 hellbraun Koningin Maria II, pr.ex., catw. € 1200 (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
576 image4 - gebruikte 100 Reis 1853 lila Koningin Maria II, breedgerand ex., schaafplekje in rand ov.pr.ex., catw. € 2600 (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
884 imagePortugal 1853-1870 op albumbladen. Collectie gebruikt met oa. nrs. 3 (fr./z.fr.), 5/8, en 9 t/m 45 in wat wisselende kwaliteit wb. veel pracht exemplaren. (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-16, 05:00 AM
ROMENIA / Roemenië
577 image13x - ongebruikt/postfrisse 20 Parale rood 1865 ongetand op wit papier in blok van 6 ex., Befund Dr. G. Gmach BPP 2018 (minieme bemerkingen zie attest), attractief pr.ex. (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
RUSSIA / Rusland
885 image2 insteekbladen postfris Belarus, Moldavië etc. wb. ook iets ongetand. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
SAN MARINO
1050 imageSan Marino 1877-1958 in 2 Safe ringbanden. Restcollectie ongebruikt postfris met nog veel beter genoteerd aanwezig (zie fotocollage) en div. Kleinbogen */** wb. KB 311, 312, 350, 438, 439 en KB526. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM
SCANDANAVIA / Scandinavië
1051 Collectie postfris Scandinavië in 2 blanco albums wb. Denemarken 1960-1975, Noorwegen 1969-1981, Zweden 1967-1990 en Finland 1972-1990. Tevens iets Groenland en IJsland. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1368 Doos Scandinavië 1856-1972 postfris/(on)gebruikt in 11 mappen wb. Denemarken, Finland, Noorwegen en IJsland. Alle gbieden met wat beter klassiek doch in wat wisselende kwaliteit. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1369 Doos Scandinavië in 5 insteekboeken wb. veel postfris periode 1960-2000, deels in kleinere aantallen. Low Estimate € 90

Closing..Feb-16, 05:00 AM
SERVIA / Servië
886 imageServië 1866-1872. Verzameling klassiek gebruikt/ongebruikt wb. 4 eenheden van 9 exemplaren (wo. 12V en 18V.) (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM
SPAIN / Spanje
578 image41 (Mi.) / 49 (Edi.) - ongebruikt zonder gom, 1 Real blauw 1855 op wit papier in blok van 12 stuks, zonder watermerk, cert. F. Graus AIEP (rechter 2 rijen zegels met vert. vouw, verder zoder gebreken), schaarse eenheid (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM