EUROPE

AUSTRIA / Oostenrijk
573 image557-562 - postfrisse serie Algemene Katholiekendag 1933, pr.ex., catw. € 440 (Image) Low Estimate € 60

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1035 imageOostenrijk 1850-1937 in Leuchtturm ringband. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel klassiek (deels in gemengde kwaliteit en veel beter genoteerd jaren 20/30 overwegens ongebruikt wb. ook iets postfris. Voor impressie zie fotocollage! Mooie koop! (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1036 Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo albums. Collectie gebruikt met oa. nr. 158 en va. 1947 zeer goed gevuld incl. luchtpost Vogels wb. tevens wat extra's en gebieden. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1037 Oostenrijk 1867-2006 in 4 Davo albums. collectie ongebruikt/postfris wo. betere series jaren 20/30* en veel modern postfris. Tevens aantal albumsupplementen Oostenrijk. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1038 Oostenrijk 1945-2000 in 4 Safe albums. Collectie zeer overwegend postfris met vrijwel alle betere jaren 50 aanwezig, wat moderne velletjes, Port en iets luchtpost. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1039 Insteekboek gebruikt en postfris vanaf 2002 wb. veel frankeergeldig. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1040 Oostenrijk 1945-1997 in 2 Davo albums. Collectie postfris, aardig gevuld en va. 1955 compleet aanwezig. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1041 imageCollectie Oostenrijk 1916-1985, overwegend ongebruikt met div. beter genoteerd en va. 1945 vrijwel compleet. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1042 imageOostenrijk 1945-1999 in album. Collectie postfris en goed gevuld in overwegend prachtkwaliteit. (Image) Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1043 2 voorraadboeken Oostenrijk postfris uit 1960-2001. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1044 Oostenrijk (1947/2000) in 3 insteekboeken wb. enkel en in blok van 4 verzameld. Tevens iets VN. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1045 Oostenrijk 1977-2002. Insteekboek postfris met veel (hoek)randstukken en div. velletjes van 10. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1046 Insteekboek postfris Oostenrijk uit 1982-2001 vrijwel alle hoekrandstukken en wat blokken/velletjes. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1362 Doos Oostenrijk 1850-2014. Starcollectie postfris/(on)gebruikt in 4 ringbanden doch moderne deel va. 1981 in abonnement geleverd incl. velletjes en grotendeels nog in post-leveringen aanwezig. Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1363 Doos Oostenrijk in 4 albums en 2 insteekboeken wo. postfris jaren 80. Tevens wat diversen. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 08:00 AM