92 - used 1 cent blue on drop cover to Union Springs NY, cert. The Philatelic Foundation 2020 (F grill, small faults), catw. $ 475 (Image)
Low Estimate € 40
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 921
230-240 - unused hinged serie Columbus 1893 1 cent to 50 cent, some stamps new gum (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 923
Cat No: 245
245 - mint with traces of gum, $5 1893 Columbus with cert. Coach Investments (F-VF mint with original gum', catw. $ 1150 (Image)
Low Estimate € 300
Opening EUR 320.00
Sale No: 69
Lot No: 925
Air Post C13-15 (Sc.) - postfrisse serie Graf Zeppelin 1930, pr.ex., catw. $ 1640 (Image)
Low Estimate € 500
Sale No: 69
Lot No: 926
Air Post C13-15 (Sc.) - ongebruikte serie Graf Zeppelin 1930, nr.15 links 2 gomloze plekjes bij tanding ov.pr.ex., catw. $ 1060
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 927
Air Post C13-15 - used stamps Graf Zeppelin, each on cover from NY (2) and Lakehurst per Zeppelin 'Europa Pan-America round flight' Südamerikafahrt 1930 (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 928
Air Post C15 - unused hinged, $2.60 blue 1930 Graf Zeppelin, some spots without gum (not thin), catw. $ 525 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 929
Air Post C15 - unused lightjy hinged, $2.60 blue 1930 Graf Zeppelin, catw. $ 525 (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 930
Air Post C15 - unused, $2.60 blue 1930 Graf Zeppelin, bottom margin single, cert. The Philatelic Foundation 2021 (genuine, never hinged, short gumming at bottom), catw. $ 850 (Image)
Low Estimate € 220
Opening EUR 320.00
Sale No: 69
Lot No: 931
Air Post C15 - used $2.60 blue 1930 Graf Zeppelin on cover from NY Apr.29.1930 via Friedrichshafen per Südamerikafahrt Graf Zeppelin 1930 to Lakehurst, catw. $ 575 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 932
Air Post C18 - used 50 cent 1933 'A Century of Progress of Flight' in bloc of 4 on cover NY oct. 4 1933 to Berlin per Graf Zeppelin Flight 1933 'Südamerika-Chicagofahrt', catw. $ 275 (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 933
Air Post C18 - used 50 cent 1933 'A Century of Progress of Flight' on cover NY oct. 2 1933 Graf Zeppelin Flight 1933 'Südamerika-Chicagofahrt' (Image)
Low Estimate € 20
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 69
Lot No: 934
Air Post C76a - unused 10 Cent rose-red 1969 Moonlanding, upper right plate no.31405, variety shoulder patch omitted, but some red (litho) dots present in the yellow area of the lunar lander, cert. The Philatelic Foundation 2008 (genuine), catw. $ 500 (Image)
Low Estimate € 75
Opening EUR 95.00
Sale No: 69
Lot No: 935
40P4-47P4 - Trial color, die and plate proofs - 1857-1860 plate proofs on card 1 cent to 90 cents with photo cert. E. Diena 1986, catw. $ 420 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 989
U.S.A. 1892-1901. Insteekblad Columbian Exposition, Trans Mississippi Exposition, Pan-American en Louisiana Exposition, alle ongebruikt doch gomzijdes in meer of mindere mate met problemen.( $2 & $ 5.- Columbus vast op pergamijnpapier) Zeer hoge cat. waarde! (voor zonder gom) (Image)
Low Estimate € 500
Opening EUR 1,700.00
Sale No: 69
Lot No: 990
13 zegels uit Scott 26A - 360 alle met certificaat (en deels bemerkingen) APS of Philatelic Foundation. Hoge cat waarde. (Image)
Low Estimate € 250
Sold...EUR 550.00
Sale No: 69
Lot No: 991
Kavel klassiek USA (on)gebruikt waarbij goed gecentreerd met 25 zegels, blokjes, veldeeltjes en 2 brieven alle met certificaat waarop staat dat het de opgegeven nrs. niet zijn! Er staat ook op welke nrs. het wel zijn! Niettemin een leuk lot, het bezichtigen waard.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 992
U.S.A. 1907-1929. Insteekblad ongebruikt/postfris deels ook in blokken v. 4 aanwezig.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 993
USA 10 poststukken en 4 postwaardestukken wb. div. klassiek (2 met certificaat) in deels wisselende kwaliteit wb. beter genoteerd. Tevens postfris vel Scott nr. 1204. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 994
Complete postfrisse vellen, ca. 55 stuks, USA in 6 mappen uit de jaren '70-'80.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1608
USA 1870-2018 in 4 Davo-albums en 1 insteekboek. Collectie gebruikt 1870-1922 en va. 1923 ongebruikt en periode 1930-2018 vrijwel compleet ongebruikt aanwezig (luchtpost va. 1947 en blokken va. 1936) De zegels zijn ingeplakt met zg. postfris plakkers. (Scott 832-834**)
Low Estimate € 500
Sold...EUR 950.00
Sale No: 69
Lot No: 1609
Zeer goed gevulde overcomplete verzameling USA 1960-2017!! waarin heel veel postfris in 5 Davo-albums en een ringband. Modern postfris wordt weinig aangeboden!
Low Estimate € 400
Sold...EUR 950.00
Sale No: 69
Lot No: 1610
Uitgebreide goed gevulde meest gestempelde verzameling USA in gemengde kwaliteit tussen 1851-1959 inclusief back of the book met oa. Luchtpost, Stock Transfer Taks en Newspaper Stamps in een Davo-album met cassette. Zeer hoge cataloguswaarde.
Low Estimate € 400
Sale No: 69
Lot No: 1611
USA 1851-1991*/**/gebruikt in 4 Luxe Davo-albums met cassette wb. veel klassiek en back of the book.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No: 1612
USA grote partij , zeer overwegend postfris wb. ook veel in blokjes van 4, in 4 dikke insteekboeken. Hoge cat. waarde en nominale waarde.
Low Estimate € 110
Sale No: 69
Lot No: 1613
Merendeels postfrisse verzameling USA in 4 luxe Davo-albums tussen 1902-1990, vanaf 1930 goed gevuld!
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1614
Verzameling met enige doubletten van 604 plate blocks en 154 blokjes van 4 in een winkelboek. Specificatie bij kavel aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1615
Gestempelde voorraad USA 1870-2005 in 3 dikke insteekboeken, zeer veel zegels wb. ook back of the book.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1616
Gestempelde verzameling USA met doubletten en enkele poststukken tussen 1861-1970 in een Safe album.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1617
Verzameling van ruim 300 ongebruikte Vignetten betreffende Postzegeltentoonstellingen waarbij heel veel vooroorlogs materiaal. Decoratief geheel!
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1618
Op een enkel zegel na mooie postfrisse/complete verzameling USA 1945-1990 in 2 Davo-albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1619
USA in album. 'Collectie' postfris wb. blokken van 4/6, plateblocs, veldelen etc. meest jaren 70/80.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1620
Meest gestempelde verzameling USA in 2 Davo-albums met cassette tussen 1945-1998 waarin ook postfrisse blokjes en minisheets.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1622
Goed gevulde postfrisse verzameling USA 1986-1995 in een Luxe Davo-album met cassette.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1623
Ringband met postfris USA wb. Medrne minisheets (2016)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1624
Postfrisse voorraad USA in een Safe album met oa. cornerblocks, coil stamps en booklets.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1625
Stockboek USA en Canada waarin veel postfrisse series en velletjes uit de jaren '90 en 3 Duck Stamps.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 1626
Gestempelde verzameling Panama Canal Zone en Parcel Post (wb. iets Engeland) in 2 insteekalbums.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 1627
Verzameling USA */**/gebruikt in 2 Davo-albums tussen 1857-1980.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 1628
Verzameling USA*/**/gestempeld tussen 1881-1988 in een Scott album.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 1629
Verzameling USA in 2 insteekalbums wb. modern postfrisse velletjes.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 1630
Stockboek met gestempeld waarin oa. klassiek, perfins en precancels.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 69
Lot No: 2222
Doos postfris USA in 4 insteekboeken en 1 album wb veel jaren 80/90 frankeergeldig. Tevens iets postfris Canada.
Low Estimate € 150
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2223
U.S.A. 1929-1941. Doosje postfris/ongebruikt zowel los als in blokken van 4 aanwezig. Tevens Luchtpost va. 1918.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2224
U.S.A. 1932-1962. Doos met ca. 500 verschillende FDC's (getypt adres of onbeschreven) inclusief V.N. bureau New York (wb. blok 1) en wat diverse landen met V.N. motieven jaren 50.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2225
Doos USA en iets Frankrijk waarin oa. een groot aantal gestempelde en postfrisse plate blocks, oude brieven, gestempeld op stockbladen en in insteekalbums wb. klassiek en back of the book.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2226
Restantverzameling USA*/**/gestempeld met doubletten tussen 1893-1983 in 8 safe albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2227
Doos USA met collectie overwegend gebruikt 1861-1979 in Kabe-album, insteekboek Panama/Canal zone en album poststukken USA.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2228
Gestempelde partij USA, Canada en Canal Zone vanaf de beginperiode in 6 insteekboeken.
Low Estimate € 70
Sale No: 69
Lot No: 2229
Lotje Amerika brieven, ansichten en postwaardestukken vanaf 1859 wb. een hunting bird license card uit 1950, censuur, luchtpost en aangetekend.