Italy, Italian States and Colonies ITALY / Italiaanse Staten - Sicilië
Sale No: 61
Lot No: 552
4 (Sass.) - gebruikte 1 Grano 1859 plaat II, 2x op ingekorte briefomslag van Messina 04.06.1859 naar Catania, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 200
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 553
4 (Sass.) - gebruikte 1 Grano grijsachtig olijfgroen 1859 (2x) in horizontale strip van 4 (pos.45-48) op voorzijde van couvert van Castelvetrano 24.08.1859 naar Palermo, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie, rechter zegel iets aangesneden), (Image)
Low Estimate € 400
Sale No: 61
Lot No: 554
4a (Sass.) - gebruikte 1 Grano donkerbruin olijf 1859 (2x) op couvert van Corleone naar Palermo, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie), pr.ex., zeldzaam (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 555
4b (Sass.) - gebruikte 1 Grano bruinolijf 1859 plaat II, in horizontaal paar op poststuk van Milazzo 24.02.1859 naar Napels, cert. E. Diena SNC 2018 (echt en in goede conditie), pr.ex. (Image)
Low Estimate € 350
ITALY / Italië
Sale No: 61
Lot No: 1024
Italië 1861-1960 in klemband. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek en va. 1910 overwegend ongebruikt en later ook div. postfris, zeer goed gevuld met veel beter genoteerd en div. achterin wb. Paket nr. 81* (WM.3, € 4000,- voor **) (Image)