Germany and German Colonies Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No: 1820
BAYERN wb. 88/89I, 116/33 ongetand en div. andere aardige ex., alsmede Franse Zone en Duitse Rijk in insteekboek (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 1821
DUITSE RIJK 1872-1942, geheel gebruikte verzameling met een leuke afdeling 'Brustschilder', nr.66, blok 1 en 3, goed Luchtpost waaronder Chicagofahrt, veel zegels zijn gekeurd. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1822
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** in voorraadboek wb. vle goede nrs. en series en zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1823
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** verz. met enige doubletten in 2 Leuchtturm albums, veelal gebruikt met o.a. Wagner en Chicagofahrt (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1824
DUITSE RIJK 1872-1945, uitgebreide, enigszins gespecialiseerde verz. o/*/** in insteekboek, waarbij vele betere nrs. zoals 1/11, 27, 30, 47 PUII ** (cert.), 66IV (cert.), 79A **, 193U, 325A Pb ** (cert.), 399X (cert.), 517U **, blok 1, div. series zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris aanwezig. Een bijzonder mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1826
DUITSE RIJK, 1e Wereldoorlog verzameling propagandakaarten in 3 albums, waarbij div. betere en vele ex. met uitgebreide verhalen. Een niet alledaagse prachtkoop! (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No: 1827
DUITSE RIJK, Prentbriefkaarte in 3 albums, wb. veel 'Oorlogsmateriaal' en Propagandakaarten (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1830
DANZIG, o/*/** in insteekboek, wb. betere nummers, div. gesigneerd en gekeurd, en achterin enkele falsificaten (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1831
DUITSLAND, Allenstein-Saar-Danzig-Memel-Generaal Gouvernement-Duitse Bzetting 1939-1945-Duitse Veldpost-Franse Zone-Geallieerde Zone, etc., o/*/** waarbij vele betere nrs. en series en zeer hoge cataloguswaarde, in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1832
DUITSLAND, Danzig, Memel, Bezette Gebieden, o/* collectie in Lindner ringband met div. betere nummers (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1833
DUITSLAND, Danzig, Saar, Saarland, Franse Zone en Bezette Gebieden, o/*/** collectie in 3 albums waarbij enige betere ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1834
DUITSE BEZETTING 1939-1945 en SAAR, o/*/** verzameling met beter materiaal o.a. 'Hochwasser blokken', in 2 albums (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1835
SBZ-DDR 1945-1990, verregaand complete, op 'n enkel na, geheel postfrisse verzameling in 4 luxe Schaubek albums waarbij ook alle blokken, alsmede de zegels uit de blokken extra (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1836
DDR 1948-1990, geheel complete postfrisse verzameling incl. alle blokken, in 3 Davo de Luxe albums en 1 insteekboek (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1837
BERLIJN 1948-1990, collectie deels dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris waarbij rood- en zwart opdrukken, Von Stephan, Goethe, blok 1, etc., in 2 insteekboeken. Mooie collectie met hoge waarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1838
BERLIJN 1948-1990, complete verzameling in luxe Schaubek album (21/34 gebr., 42/60 *, overige **) incl. blok 1 (keur Schlegel). Mooie collectie met hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1842
BUNDESPOST 1951-2013, postfrisse verzameling in 4 Leuchtturm albums, waarbij de serie Posthoorn (keur Schlegel), alsmede €.695 frankeergeldig materiaal (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1843
BUNDESPOST 1946-1997, complete, geheel gebruikte verzameling in 3 Davo albums (Image)
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1991
Brieven en postwaardestukken uit handelsvoorraad, wb. o.a. aardig Duitsland en Zwitserland
PRENTBRIEFKAARTEN, Duitsland Derde Rijk, ruim 300 verzonden ex., mogelijk ook interessant voor stempels
Sale No: 641
Lot No: 2013
DUITSLAND POSTHISTORIE, ruim 100 prentbriefkaarten, waarbij veel leuke ex. zoals "Gruss Aus", Veldpost, Levant, etc. (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2050
DUITSE RIJK, doos met enkele honderden poststukken wb. Censuur, Propaganda, aardige frankeringen en afstempelingen, enz.
Sale No: 641
Lot No: 2052
DUITSE RIJK, poststukken waarbij Censuur, Feldpost, etc., alsmede aardige prentbriefkaarten van oorlogstaferelen en humoristische voorstellingen, en iets diversen
Sale No: 641
Lot No: 2053
DUITSE RIJK, brieven en postwaardestukken wb. veel propagandakaarten, propaganda-stempels, enz., enz. Uitgebreide prachtkoop met veel zeldzaam materiaal!
Sale No: 641
Lot No: 2113
DUITSLAND, o/*/** verzameling van vrijwel alle gebieden in 9 dikke insteekboeken met goede nrs. Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR
Sale No: 641
Lot No: 2190
MOTIEF: verz. de Belangrijkste Personen en gebeurtenissen van de 20ste Eeuw in 3 albums, alsmede 1 album Wereldpostcongres Hamburg 1984
Sale No: 641
Lot No: 2215
DUITSLAND, partij o/*/**, veelal deel-collecties in 25 albums/insteekboeken w.o. hier en daar aardige nrs. en series. Leuke uitzoekklus in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2243
BUNDESPOST 1964-1980, postfrisse vellen-partij in 5 Kobra en 1 Leuchtturm map. Specificaties in iedere map, Cat.wrd. vlgs. inz. ruim € 23.000
Sale No: 641
Lot No: 2245
DUITSLAND, verz. o/*/** met doubletten in 9 albums/insteekboeken, met hier en daar enige aardige ex, b.v. Bund posthoorn-serie ongebruikt, Franse Zone, Duitse Rijk, etc.
Sale No: 641
Lot No: 2258
DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund en DDR o/*/**, alsmede iets Nederland en diversen
Sale No: 641
Lot No: 2280
DUITSLAND, Oud Duitse staten, Duitse Rijk, Danzig, Memel, Saar, Bund en Berlijn o/*/** in 4 albums wb. diverse beter noterende nummers en series. Zeer hoge cataloguswaarde!
Sale No: 641
Lot No: 2312
DUITSLAND 2000-2017, gebruikte doubletten in 12 dikke insteekboeken, in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2313
WERELD, diverse landen o/*/** in 25 insteekboeken en ringband, met enkele aardige nrs. o.a. Bund 113/15 ** en DDR blok 7 **, in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2316
DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR 1849-2016, o/*/** in 24 albums/insteekboeken en 2 doosjes, met hier en daar aardige nrs. en series
BUNDESPOST, BERLIJN en DDR 1945-1990, verz. o/*/** in 8 banden, wb. DDR vrijwel compleet */**, en Bund vrijwel compl. met o.a. Mi.136/37 **, zeer hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2367
DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 2 albums, 11 mappen en 22 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers !)
Sale No: 641
Lot No: 2374
WERELD, o/*/** in 5 insteekboeken, waarbij aardig stempelmateriaal (veelal briefstukjes) van Duitse Rijk
Sale No: 641
Lot No: 2396
BUNDESPOST en BERLIJN, grote partij postzegelboekjes, ruim 2500 stuks, wb. betere, plaatfouten, varieteiten, etc., etc. Mooie koop met mogelijkheden en enorme cataloguswaarde, in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2429
BUNDESPOST 1949-2016, verz. gebruikt en postfris in 3 insteekboeken, wb. aardige nrs. en enkele variëteiten en goed stuk frankeergeldig, alsmede DDR in 2 boeken wb. Chinese Vriendschap en Marx-blokken, alsmede 1 insteekboek met div. Duitse gebieden gebr./ongebr./postfris en 1 insteekboek Lokalepost, Bezette gebieden en SBZ wb. nrs.115cyy ** (attest), H21a en 135Xwa. Mooie koop met hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No: 2430
DUITSLAND, enorme engrospartij, meest gebruikt in 29 insteekboeken/banden en wat los materiaal, wb. plaatfouten en andere variëteiten, in 2 dozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 641
Lot No: 2431
WERELD, o/*/** in 27 insteekboeken, wb. aardig USA en Duitsland
DUITSLAND, Bund, Berlijn en DDR 1872/2014, o/*/** in 10 Davo albums, wb. goed beginjaren, het geheel in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2485
DIVERSEN, verzamelingen en restanten in 38 albums en 51 insteekboeken en iets overige, wb. aardig Duitsland, thema's als Dieren en Sport, etc., etc. Totaal in 7 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!
Map - Europa
Sale No: 641
Lot No: 1519
ENGELSE KOLONIËN Nova Scotia, 10c vermilion bisected (5c) SG.28a on cover from Halifax 12 Dec 1861 to Dorchester, New Brunswick, 14 Dec 1861, met cert. RPSL (1953) (Image)