DUTCH AND DUTCH COLONIAL Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo
Sale No: 73
Lot No: 366
Dutch East Indies Ship-cancels. 2 Binders with over 500 stamps als with K.P.M. (Koninklijke Paketvaart Maatschappij) cancels including some documents, connossements, correspondence and pictures. (Image)
Starting Bid € 250
Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No: 367
Goed gevulde (on)gebruikte verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 in een Davo-album met cassette.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No: 368
Start collection mint/used in 'Holland' album.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 369
Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1883 in een Kabe-album waarin betere zegels, perfins, plaatfouten en stempeltjes.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 370
Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 en Nieuw Guinea inclusief Untea gebruikt en ongebruikt aanwezig in een Victoria album.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 371
Nederlands Indië eenvoudige verzameling in Lindner-album en een stockboek, xx/x/o.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 372
Japanse bezetting vnl Indonesië iets Burma, Maleisië, Weense drukken xx/x/o in 5 stockboeken en ringband. Mooie verzameling met betere nummers zeker bekijken. Zie foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 500
Sale No: 73
Lot No: 373
Private ship letter stamps in album. An extensive collection private ship stamps Coro a la Vela y viceversa (Venezuela-Caraçao) 3 Labels and 5(!) labeled letters 1859-1870 (white, pink, yellow and blue labels), extensive amount 'Robert Todd' La Guaira stamps; ½c. (sheet 25[faults], 2 sheetparts 15 and 23), 1c (sheet 25), 3c (sheet 24), 4c (sheet 24) 38 single stamps (with some pairs and bl. 4), 35 mint or used perforated Jeserun stamps, 3 complete Jesurun letters to Curaçao 1877/1878 and various stamps amongst which PSNC 5 (Cert.R.P.S. 1949), Hapag, C.A.S.C., Donau Dampfschiffart etc. - collection must be viewed! (Image)
Starting Bid € 5000
Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 13,000.00
Sold For 13000
Sale No: 73
Lot No: 374
Collectie Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld waarin beter tussen 1873-2006 in 3 luxe Davo-albums met cassette.
Starting Bid € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 73
Lot No: 375
Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gebruikt tussen 1873-1985 in een luxe Davo-album met cassette waarin beter materiaal.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No: 376
Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld tussen 1873-2003 in 2 albums. Vanaf 1948 vrijwel compleet en vanaf 1970 compleet postfris t/m 2003.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No: 377
Dik insteekalbum Curacao/Nederlandse Antillen */**/gestempeld tot ca. 2008 wb. 9 ongetande proeven (onafgewerkte voorraden) emissie 1941-1942 Konijnenburg.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No: 378
Prachtige postfrisse collectie ongetand Nederlandse Antillen, ca. 100 verschillende series/blokjes uit de jaren '70-'90 in een stockboek. Niet eerder aangeboden in deze samenstelling! Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 3000
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 73
Lot No: 379
Op de nrs. 234-238 na complete postfrisse collectie Nederlandse Antillen 1949-1986 wb. de Enface 218-233 in luxe kwaliteit! Tevens een complete verzameling Nederlands Nieuw Guinea*/** inclusief de Untea serie.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 380
Merendeels postfrisse verzameling Nederlandse Antillen, goed gevuld vanaf 1980 t/m 2002 in een Davo-album met cassette.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 381
Goed gevulde postfrisse verzameling Aruba tussen 1986-2007 in een insteekalbum.
Starting Bid € 45
Opening EUR 45.00
Sale No: 73
Lot No: 382
Postfrisse verzameling Aruba in een Standaard Davo-album met cassette 1986 t/m 2004 vrijwel compleet en 2009/2011 spaarzaam gevuld.
Starting Bid € 45
Opening EUR 45.00
Sale No: 73
Lot No: 383
Suiname 1873-1981 in klemband. Mooie collectie postfris/(on)gebruikt met wat klassiek en va. 1912 compleet aanwezig incl. 104/110*
Starting Bid € 150
Sale No: 73
Lot No: 384
Goed gevulde verzameling Suriname */**/gestempeld 1873-2004 ( vanaf 1961 postfris) in 3 Davo-albums met cassette. Tevens 4 bankbiljetten van 5, 10, 25 en 100 gulden.
Starting Bid € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 73
Lot No: 385
Stockboek met een gedeeltelijk zowel (on)gebruikt of postfrisse verzameling tussen 1873-1985 met beter materiaal oa. 167-173* en 239-243**
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No: 386
Op de top na goed gevulde verzameling Suriname */**/gebruikt 1873-1975 in een luxe Davo-album met cassette.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No: 387
Suriname 1873-1975 in 2 Lindner-T albums. Collectie ongebruikt en veel postfris va. 1935. Na 1945 vrijwel compleet aanwezig.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 388
Goed gevulde postfrisse verzameling Suriname tussen 1960-1997, vanaf 1982 compleet, in 3 Lindner T albums met cassette.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 389
Postfrisse verzameling Suriname 1948-1975 en diverse Port wb. de nrs. 36-46*
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 390
Partij Suriname */**/gestempeld in 2 insteekboeken tussen 1873-2011
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 391
Voorraad Suriname */**/gestempeld vanaf 1873 in een dik insteekalbum.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Cur
1083, 1091A & 1094A - gebruikt op briefstukje met afstempeling Saba, de laatste 2 nummerse met variëteit 'Blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld' (Image)
Starting Bid € 50
Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Sur
Sale No: 73
Lot No: 81
12 - postfrisse 10 op 12½ cent rood Hulpuitgifte 1925 met sterk verschoven opdruk, pr.ex. (Image)