Worldwide continued...

3601 c image1935, N° 118, 122 en 125, op aangetekende luchtpostbrief verstuurd uit Bandoeng Riauwstaat, naar Leicester/Engeland, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
NEDERLAND - Gebieden INDONESIË
3602 image1949/1980 Verzameling in album Davo w.o. volledige reeksen en blokken, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3603 ng imageTienjarig jubileum van de post in Indonesië, 4 ongetande proeven in paar in de uitgegeven kleuren, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
NEDERLAND - Gebieden NED. Nieuw Guinea
3604 c image"1960 Iets gehavende dienstbrief, aangetekend Hollandia-Binnen, naar Duitsland met ""Taxe Percue F1.70"", schaars, m " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3605 c image"KLM-vlucht Amsterdam-Kaapstad van Riebeeck verzonden uit Hollandia met ""RETOUR À L'EXPÉDITEUR"", m " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
NEDERLAND - Gebieden SURINAME
3606 nh/og/ng image1873/1974 Startverzameling in album, w.o. veel volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3607 nh/FDC image1965/1982 Verzameling zegels en FDC's in 3 albums, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
NEDERLAND - Gebieden Verzamelingen/ Samenstellingen
3608 nh/og/0 imageVerzameling v.a. 1852 in insteekboek met wat betere reeksen voor 1940, zm/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3609 nh/og/0 image1860/1975 Rommelige verzameling, leuk avontuur, Ned. Overzeese gebieden w.o. Indonesië, Ned. Indië, Curaçao, Suriname, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3610 nh/og image1873/1990 Voorraad Suriname (hoge cataloguswaarde) en Indonesië in insteekboek, zeer veel zegels, mooi thema, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3611 c image1873/1955 Samenstelling van 34 gebruikte en 40 ongebruikte postwaardestukken w.o. Suriname, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3612 nh/og/0 imageDiverse gebieden, samenstelling met o.a. blokken, Indonesië, klederdrachten 1974** (3x, cataloguswaarde €382,50), Riau, Weense drukken, blokken, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
OOSTENRIJK - Reeksen, blokken, LP
3613 image"N° 1 ""1kr. geel, type III"" breed gerand, lichte afstempeling, zm (Yv. €135)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3614 image"N° 1 ""1kr. geel, type III"" zeer mooi gerand, prachtige centrale afst, zm (Yv. +€135)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3615 image"N° 1 ""1kr. geel, type III"" zeer mooi gerand, zeer mooie centrale afst. (Yv. +€135)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3616 image"N° 2 ""2kr. zwart, type I"" zeer goed gerand, zeer mooie centrale afst. ""Wien"", zm (Yv. +€110)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3617 image"N° 2 ""2kr. zwart"" (2x) verschillende tinten, beide goed gerand en licht gestempeld, zm (Yv. +/-€220)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3618 image"N° 3 ""3kr. rood"" (8x) zeer mooie selectie van 8 uitgezochte ex., alle breed gerand en verschillende langstempels, zm (Yv. ++€50)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3619 image"N° 4 ""6kr. bruin"" (5x) zeer mooie selectie van 5 breed gerande prachtex., w.o. diverse types, tinten en stempels, zm (Yv. ++€40)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3620 nh image"N° 27/31 ""Vliegtuigen en kraanvogel"", zm (Yv. €230)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM