2601 |
/ |
1922/1953 Verzameling kopstaande, pubs, kopstaand met tussenpaneel en album Safe, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2602 |
//0 |
1928/1967 Samenstelling in insteekboek, waarbij reeksen en wat nominaal en enkele HK, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2603 |
1929/1980 Kleine samenstelling w.o. PRE 686/98 (3x), PRE 758/68, SP 236/59 en SP433/54, zm (OBP €673) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2604 |
/0 |
1935/1999 Koningshuis, verzameling in speciaal album, w.o. reeksen, blokken, o.a. Boud. bril **, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2605 |
"1935 N° 404/9 ""Koningskinderen en postkoets"", verzameling/studie op 62 zegels met diverse stempels + 22 brieven of kaarten in insteekboek, zm "
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2606 |
/ |
1935/2007 Verzameling in 4 Leuchtturmalbums, w.o. Gellingen **, Atletiek **, Elisabeth **, BL 30 **, Brugge **, hoofdzakelijk **, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2607 |
/ |
1936/1939, n° 438/503 Mooie verzameling blokken van 4 op albumbladen (enkele blokken licht vastgekleefd), zm (OBP +€1.250) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2608 |
0/FDC |
1937/2009 Verzameling FDC's, omslagen met speciale stempels, frankeervignetten, enkele FDS, in 4 ringmappen, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2609 |
/ |
1940/1999 Verzameling in 4 insteekboeken w.o. Boudewijn bril **, UPU **, Schrijvers **, Breendonk **, zm/m/ntz (Nominaal: €772) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2610 |
/ |
1940/1957 Verzameling in insteekboek w.o. 582B *, senaatreeksen **, BL 26 **, atletiek **, Elisabeth **, BL 30 *, UPU **, Schijvers **, 2-luiken **, Brugge **, BL 31 **, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2611 |
1941/1965 Postfrisse voorraad in 2 insteekalbums, overwegend volledige series + enkele blokken, zm (OBP €3.390) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2612 |
/0/FDC |
1941/2016 Verzameling HK, FDS in 5 mappen, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2613 |
1943/1962 Omvangrijke geklasseerde voorraad in 2 dikke insteekalbums, prachtlot voor verdere verkoop, zm (OBP €9.150) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2614 |
1944/1985 Verzameling hoofdzakelijk volledige reeksen op omslagen w.o. speciale- en FDC-stempels w.o. atletiek, Schijvers, Breendonk II en Brugge, zm
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2615 |
1944/1963 Voorraad in insteekboek, waarbij veel volledige reeksen, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2616 |
//0 |
1945/1988 Uitgebreide verzameling in Lindner album, strafpost en dienst, w.o. TX 49/55A ongetand (zonder specimen), S 47/56 **, S 56B, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2617 |
/FDC |
1945/1957 Voorraad reeksen ** in insteekboek (1x FDC Patton) w.o. Senaat, Atletiek, Elisabeth, UPU, zm/m (OBP €2.525) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2618 |
Imperf. |
1949/2021 Verzameling zwart-wit blaadjes, w.o. Europa Cept, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2619 |
1950/1960 Verzameling in album Davo, w.o. Breendonk I + II, UPU, 2-luiken, UPU, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2620 |
1950/2003 Startverzameling in 2 albums Davo, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |