1801 |
N° 11 + 14 +15, 3 uitgebreide ex. met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.136-Mariembourg, zm (OBP €20 + COBA €47) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1802 |
"N° 11a + 11 + 15A ""20c. blauw"", goed gerand en zeer mooie centrale afst. P.186-Dour, 8-balkenstempel + ""20c. blauw, tanding 12,5 x 13,5, beiden zeer mooie centrale afst. P.187-Lanklaer, 8-balkenstempel, zm (OBP €27 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1803 |
N° 11 + 14/16 Vier uitgezochte ex. met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.197-Gosselies-Courcelles, zm (OBP €60 + COBA €51) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1804 |
"N° 11 + 15A ""20c. blauw"", breed gerand met 3 geburen + ""20c. blauw"", tanding 12,5 x 13,5, beiden met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.198-Mont-St.-Guibert, n° 11 prachtig, zm (OBP ++€15 + COBA €70)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1805 |
N° 11 + 14A + 15A Alle 3 met mooie 8-balkenstempel P.203-Gilly, waarbij n° 11 miniem beschadigd aan bovenzijde + n° 14A met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.204-Jumet, zm/m (OBP €25 + COBA €47) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1806 |
"N° 11 + 14 ""20c. blauw"", volrandig + ""10c. bruin"" tanding 12,5, beiden met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.207-Esneux, zm (OBP €15 + COBA €70)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1807 |
N° 11 + 12 + 14/16 Kleine stempelverzameling van het hulpkantoor Bruxelles Nord, met 5 zegels, w.o. N° 12 op groot briefstukje, tesamen met extra n° 11 doch niet gerekend, zm (OBP €140 + COBA €29) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1808 |
N° 11 + 12 + 14/16 Kleine stempelverzameling van het Brusselse hulpkantoor Bruxelles-Midi, met 5 zegels w.o. n° 11 met zeer mooie bladboord, zm (OBP €140 + COBA €42) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1809 |
"N° 11 en 12, n° 11 volrandig en n° 12 geraakt, 15/1/1861 van Antwerpen naar Turijn met de spoorlijn ""AMB.CALAIS.M"", m/ntz" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1810 |
"N° 11 + 12 + 16 Kleine stempelverzameling van het ambulantkantoor ""N.I."" met 4 verschillende zegels, n° 12 prachtig, zm (OBP €145 + COBA €36)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1811 |
"N° 12A + 10 + 14 Kleine verzameling van het ambulant kantoor ""M.I."" op 3 verschillende zegels, zm (OBP €145 + COBA €170)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1812 |
N° 14/16 Drie brieven gefrankeerd met getande médaillons, verstuurd uit Antwerpen met bestemming Lier, Brussel en Belfast (Ierland), zm (OBP €88)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1813 |
N° 14 (5x) + 15 (2x) + 16 (3x) Tien getande medaillons met betere perceptiestempels tussen P.14 en P.160, één zegel D.71, zm (OBP €145 + COBA €210)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1814 |
"N° 14 + 15A ""10c. bruin"" tanding 12,5 + ""20c. blauw"" tanding 12,5 x 13,5, beiden met zeer mooie centrale distributie afst. D.136-Ruysselede, n° 14 met onregelmatige tanding bovenaan, n° 15A, zm (OBP €10 + COBA €250)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1815 |
N° 14 + 14 op briefstuk + 15, 3 getande médaillons met tanding 12,5, met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.199-Auvelais, zm (OBP €15 + COBA €45)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1816 |
"N° 14 + 15 ""10c. bruin"" tanding 12,5 + ""20c. blauw"" tanding 12,5 beiden met mooie ambulant afst. ""N.II"", zm (OBP €10 + COBA €45)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1817 |
"N° 14 + 16 (2x) ""10c. bruin"" + ""40c. karmijnroze"" (2x) met niet reglementaire D.C. afst., zm (OBP ++€65)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1818 |
N° 15 (2x) + 16 Drie mooie brieven gefrankeerd met ongetande médaillons, verstuurd uit het Brusselse hulpkantoor Bruxelles-Nord, zm (COBA €88 + COBA €18)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1819 |
1851/1863 Mooie selectie met 8 brieven, verstuurd uit Luik, met diverse bestemmingen en w.o. n° 12 op brief naar Huy, zeer licht gerand, alle andere zeer goed gerand, zm/m/ntz (OBP +/-€350) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |