Belgium continued...
1341 |
"N° 8 ""40c. karmijn"" in paar, rechterzegel nipt maar intact aan bovenzijde, verder zeer goed gerand, mooi gest. P.24-Bruxelles, zm/m (OBP €425)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1342 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", breed gerand + gebuur en zeer mooie centrale afst. P.25-Charleroi op mooie brief naar St.-Quentin, 29/9/1858, prachtbriefje, zm (OBP €175 + COBA €5)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1343 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", zeer goed gerand en prachtige centrale, ogenvrije afst. P.50-Gosselies, zm (OBP €120 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1344 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", breed gerand en zeer mooie centrale afst. P.66-Jodoigne, zm (OBP €120 + COBA €25)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1345 |
"N° 8 ""40c. karmijnrood"", zeer breed gerand + 2 geburen en zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.72-Leuze, pracht ex., zm (OBP €125 + COBA €20)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1346 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", zeer goed gerand en zeer mooie centrale afst. P.76-Louvain, zm (OBP €120 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1347 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", breed gerand, prachtige centrale, ogenvrije afst. P.87-Nieuport, pracht ex., zm (OBP €120 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - wmk. zonder kader 40 cent. Distributie en speciale stempels
1348 |
"N° 8 ""40c. karmijnrood"", breed gerand, op brief van D.33-Marbois naar Braum-F 20/1/1857 en prachtig gestempeld, doch zeer sterk geplooid, m/ntz (OBP €175 + COBA €100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1349 |
"N° 8A ""40c. karmijnrood"", goed tot zeer goed gerand en zeer lichte, wat onduidelijke distributiestempel D.69-Hansbeke, zm/m (OBP €120 ""zeldzaam"" COBA)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1350 |
"N° 8 ""40c. karmijn"", goed gerand, zeer mooie centrale ambulant afst. ""N.I."", zm (OBP €125 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - zonder wmk.
1351 |
"N° 9b ""1c. donkergroen"", zeer breed gerand en lichte centrale D.C. stempel Liège, pracht ex., zm (OBP €160)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1352 |
"N° 9 ""1c. groen"", mooi gerand en frisse kleur, bijgewerkte matrijs aan de linkerzijde, zm (OBP €185)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1353 |
"N° 9 ""1c. groen"", zeer goed gerand, prachtige centrale enkelcirkel afst. Malines, pracht ex., zm (OBP €140)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1354 |
"N° 9 ""1c. groen"", volrandig met niet reglementaire 8-balkenstempel P.83-Mons, zeldzaam, zm/m (OBP ++€140)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1355 |
"N° 9 (6x) ""1c. groen"" in blok van 5 zegels + 1 ex. los, 1 zegel bovenaan licht ingesneden en verder alles zeer goed gerand, miniem lichtpunt in de marge, tussen zegel 2 en 4, zeldzaam!, zm (OBP +/-€2.500)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1356 |
N° 9 (5x) Alle volrandig, waarvan 2 nipt, zm (OBP €700) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1357 |
N° 7/12 Mooi lotje waaronder n° 7 (16x), n° 6 (7x) w.o. luxe paar met ogenvrije afstempeling, zeer mooie gerande ex. en frisse n° 8, ook nog zeer mooi paar n° 10 en 1 zegel met bladboord onderaan, zeker bekijken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - zonder wmk. 10 cent. Algemeen
1358 |
"N° 10A ""10c. bruin"", breed gerand + gebuur, originele gom met wat zware scharnierresten en spoor van lichte gomplooi, zo niet zeer mooi met keur Grubben, zm/m (OBP €1.875)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1359 |
"N° 10A ""10c. bruin"" met mooie regelmatige randen, roestvlekjes op randen, m/ntz (OBP €2.050)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1360 |
"N° 10 ""10c. bruin"" met bladboord, bovenaan onregelmatig gerand + kleine herstelling in rechter bovenhoek, zeer mooie centrale distributiestempel D.37-Mol, zeldzaam, m/ntz (OBP €90 + COBA €200)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |