Worldwide continued...
COMMONWEALTH - Soedan
4221 |
"1932/1950 Brief met enkelfrankering ""Strafport 10m stoomschip"" zeer zeldzaam (zegel beschadigd), aangetekende brief naar Zuid-Afrika en aangetekende brief FDC Airmail pictorials (zeldzaam), zm/m/ntz" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Sri Lanka
4223 |
"N° 829 (S.G.) ""1983 vogel dusky flycatcher, 2 Rupees, ONGETAND"" (Blok van 15) UITERST ZELDZAAM, zm (vermeld in enkele catalogi)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Tanzania
4224 |
/0 |
1985/1995 Samenstelling in insteekboek, w.o. blokken en reeksen, dubbels, zm (CWI Yv. €515) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Tripolitania
4225 |
"1951, ""3 M.A.L. op 1 1/2d."" en ""5 M.A.L. op 2 1/2d."" op luchtpost zichtkaart verstuurd uit Tripolitania 15/2/1952 naar Verviers/België met ""A.V. 2"" violet postmerk, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Turks & Caicos Islands
4228 |
1881 Samenstelling 1/2 op 6 pence en 1/2 op 1sh., w.o. S.G. n° 7 (2x), 8 (2x), 13, 14, zm/m/ntz (Totaal: 8 zegels) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Uganda
4229 |
Picture postcard written in Uvira/Belgian Congo, posted and franked in East-Africa and Uganda protectorates, sent from Fort Portal/Uganda, June 19th, 1909 (sender request via Kasindi, Entebbe, Mombasa) to Aywaille/Belgium, where it
arrived August 14th, tr (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4230 |
Kenya & Uganda (Yv.) N° 2A en 10 op aangetekende brief van Naïrobi naar Wageningen (NL) 23/12/1933, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Diverse gebieden
4231 |
/0 |
1841/1950 Verzameling op oude albumbladen met betere zegels in gemengde kwaliteit, maar hoge cataloguswaarde, ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4232 |
//0 |
1858/1965 Diverse landen, samenstelling in insteekboek w.o. veel klassieke zegels, Canada, Newfoundland, New Zealand, Rhodesië, Sudan, St. Helena, etc., in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4233 |
1919/1920, zeer interessante samenstelling van 10 poststukken, scheepspost, militaire stukken met censuur vanuit Turkije, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4234 |
//0 |
Verzameling merendeel oudere zegels, w.o. St.-Helena, St.Kitts-Nevis, Omnibus 1937, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4235 |
1973/1993 Isle of Man, samenstelling +/- 140 boekjes waarbij veel dubbels + iets Alderney, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4236 |
Diverse landen en periodes in insteekboek, waarbij veel dubbels, India, Ceylon, Hongkong, Cyprus, etc., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4237 |
//0 |
Australië, Staten, Nieuw-Zeeland, Papua Nieuw Guinea, Samoa, verzameling in album KaBe, interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4238 |
/0 |
Map en insteekboek, met aardig klassiek w.o. Newfoundland, Levant, Mauritius, Nova Scotia, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4239 |
/0 |
Uitgebreide verzameling in ringband met enorme hoeveelheid zegels van veel verschillende landen, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4240 |
//0 |
Verzameling in insteekboeken, w.o. Hong Kong, Cyprus, Malta, Canda, omnibus, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |