Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

3761 c imageVerzameling Wappengeschichte in Ordner, tevens boekwerkje literatuur, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
DUITSLAND - Duitsland Algemeen / Samenstellingen
3762 nh/og/0 image1849/1948 Bayern, Duitsland, Reich, bezetting, etc., samenstelling in insteekboek, merendeel gestempeld, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3763 og/0 image1850/1922 Mooie verzameling staten en begin Reich met zeer veel goede zegels, behoorlijke kwaliteit voor deze zegels, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3764 nh/og/0 image1850/1945 Verzameling in 2 KaBe albums, meest Reich met wat staten w.o. betere zegels, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3765 nh/og/0 image1860/1945 Gevarieerde verzameling in dik insteekboek met Reich, Bayern, staten, Allenstein, Memel, D.D.S.G., zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3766 MIX image1860/1945 Reich, Duitsland, Bayern, oude staten, verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en nog betere zegels in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3767 image1870/1950 Reich, Saargebiet, bezetting, samenstelling in 3 insteekboeken w.o. veel dubbels en mooie afstempelingen, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3768 nh/og/0 image1872/1982 Reich, Berlijn, Bund, Danzig, Saar, Bizone, samenstelling in 3 Davo albums en 4 Safe albums wo. veel volledige reeksen, ook blokken, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3769 nh/og/0 imageBezettingszegels W.O. I en II, zones in dik insteekboek, tevens betere reeksen w.o. Bund en Berlin, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3770 og/0 imageAbstimmung 1920/1922, mooie verzameling Allenstein, Marienwerder, Oberschlesien, Schleswig, met betere zegels, w.o. Marienwerder N° 15/18*, 30/40 gest., zm (Mi € ca 1.400) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3771 nh/og/0 image1923/1945 Reich, Danzig en bezetting, samenstelling in insteekboek, enkele betere zegels, dubbels, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3772 image1926/1945, samenstelling 'Perforaties- POL' in Hindenburgzegels en Bayern met K en LK perforaties, hoge cote, zm/ntz. (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3773 LIT image"Frankrijk, ""Catalogue des estampilles & marques postales d'Alsace et de Lorraine 1698 à 1870"", door Maurice Langlois en Gerard Gilbert, in 1937, zm (276 blz.)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3774 image1945/1983 Bund, Bizone verzameling in Davo-album, volledige reeksen, ook blokken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3775 image1946/1990 Bund, Bizone, Amerkaanse en Britse zone, Baden, Württemberg, Rheinland, etc., verzameling in 2 Davo albums, quasi volledig, incl. blokken, zm/m/ntz (Mi. +€7.300) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3776 nh/og/0 image1946/1990 Bund en Berlijn, verzameling in 2 Davo albums w.o. veel volledige reeksen, Berlijn ** vanaf 1967 tot 1990, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3777 nh image1948/1952 Samenstelling betere zegels, alle mooi postfris (2 beschadigde niet geteld), zm (Mi. €1.738) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3778 nh/og/0 image1948/1990 Bund en Berlijn, verzameling in Davo album, w.o. volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3779 nh/og/0 image1949/2010 Bund en Berlijn in insteekalbum w.o. veel volledige reeksen **, zm/m (CWI Yv. +€3.000) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3780 nh image1952/1990 Bund en Berlijn, mooie voorraad rolzegels e.a., zeer verzorgd in dik insteekboek, zm (Mi €7.424) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM