2901 |
1920/1962 Samenstelling in insteekboek, w.o. veel blokken en volledige reeksen, merendeel met *, zm/m/ntz (CWI €1.735) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2902 |
1920/1935 Samenstelling tussen n° 179/31 en 404/406, bijna alle in blok van 4 w.o. 335/40, 885, enz., zm (OBP €402) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2903 |
/ |
1924/2000 Verzameling blokken in gemengde kwaliteit + zegels nominaal (vanaf 1970) in 2 klembanden + 1 insteekboek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2904 |
/ |
1925/1962 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2905 |
1929/1980 Kleine samenstelling w.o. PRE 686/98 (3x), PRE 758/68, SP 236/59 en SP433/54, zm (OBP €673) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2906 |
N° 308/14, TR 168/169 en TR 175/77, zm (OBP €550) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2907 |
/ |
1935/1980 Verzameling in 2 albums Davo, overwegend ** met jaren '50 vrij volledig + nominaal, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2908 |
//0 |
"1935/1980 Vier studieverzamelingen in ringmappen, ""Type Velghe"", ""Klein staatswapen"", ""Boudewijn bril"", en ""Heraldieke leeuw"", zm"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2909 |
/ |
1936/1939, n° 438/503 Mooie verzameling blokken van 4 op albumbladen (enkele blokken licht vastgekleefd), zm (OBP +€1.250) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2910 |
1937/1942 Samenstelling herdenkingsbladen (HK), zm/m (OBP +€400) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2911 |
/0/FDC |
"1937/2009 ""Dag van de postzegel"", verzameling zegels, HK, FDC, in 3 ringmappen, met documentatie, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2912 |
1938/1958 Samenstelling met dubbels wo. pubs, BL 26 (3x), BL 27/28, BL 29 (4x), BL 30 (2x), BL 31 (2x), dienst, SP, LP, Erinnofilie, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2913 |
/0 |
Samenstelling vanaf jaren '40 w.o. HK, FDC's, boekjes in album + map, ook iets buitenland, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2914 |
/ |
1940/1999 Verzameling in 4 insteekboeken w.o. Boudewijn bril **, UPU **, Schrijvers **, Breendonk **, zm/m/ntz (Nominaal: €772) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2915 |
/ |
1940/1945, n°532/724 Verzameling blokken van 4 op albumbladen (enkele blokken licht vastgekleefd), onvolledige reeksen meestal niet geteld, zm/ntz (OBP +€630) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2916 |
1942/1958 Voorraad met overwegend volledige reeksen in 2 insteekboeken, wo. in blok van 4 oa. UPU, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2917 |
1944/1963 Voorraad in insteekboek, waarbij veel volledige reeksen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2918 |
//0 |
1944/1990 Kleine samenstelling in insteekboek w.o. 1° reeks, Senaat ** en 2° reeks wapenschilden ** in blok van 4, grijze HK 1990, 914 A/B (*) (2x), zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2919 |
/FDC |
1945/1957 Voorraad reeksen ** in insteekboek (1x FDC Patton) w.o. Senaat, Atletiek, Elisabeth, UPU, zm/m (OBP €2.525) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2920 |
N° 1946/49 Mooie verzameling blokken van 4 tussen n° 728 en 844, zm (OBP +€1.500) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |