893 |
o |
LEEUWARDEN C type I (de H/S 150) op 15 cent nr. 3c, pos. 21. Prachtex. met de mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
894 |
o |
LEEUWARDEN C type III (de H/S 50) op 5 cent. Breed gerand prachtex. met volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
895 |
o |
LEEUWARDEN C type III (de H/S 50) op 10 cent. Prachtige zegel met ideale, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
896 |
o |
LEEUWARDEN C type IV (de H/S 50) op 5 cent nr. 1i-Pl.III-32. Prachtige zegel met volledige, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
897 |
o |
LEEUWARDEN C, type IV (de H/S 50) op 10 cent rood nr.2h-Pl.V, prachtex. met volledige afst. (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
898 |
o |
LEEUWARDEN C type IV (de H/S 50) op 10 cent. Normaal tot breed gerand prachtex. met volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
899 |
o |
LEEUWARDEN C type V (de H/S 50) op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-84. Prachtex. met ideale, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
900 |
o |
LEEUWARDEN C type VI (de H/S 50) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-82. Prachtex. met bijna volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
901 |
o |
LEEUWARDEN C type VI (de H/S 50) op 10 cent nr. 2j-Pl.V. Prachtex. met ideale, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
902 |
o |
LEEUWARDEN C type VI (de H/S 700) op 15 cent. Prachtex. met ideale, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 300
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
903 |
o |
LEEUWARDEN C type VII (de H/S 50) op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-57. Aan 3 zijden breed gerand prachtex. op knipsel waarop volledige, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
904 |
o |
LEEUWARDEN C type VII (de H/S 50) op 10 cent. Prachtex. met sublieme, tevens mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
905 |
o |
LEEUWARDEN C type VII (de H/S 700) op 15 cent. Vrijwel prachtex. (linksonder hoekje in de rand weggeknipt) met de mooist bekende afst. Afgebeeld in de H/S
Est. EUR 150
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
906 |
o |
MAASTRICHT B type Ia, (de H/S 75) op 15 cent donkergeeloranje nr.3a-pos.03, volrandig prachtex. met mooie afst. (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
907 |
o |
MAASTRICHT B, type Ib (de H/S 50) volledig op prachtex. 5 cent blauw Plaat III (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
908 |
o |
MAASTRICHT B, type Ib, (de H/S 75) op breedgerand prachtex. 15 cent nr.3b pos.74 (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
909 |
o |
MAASTRICHT B, type II (de H/S 50) op pr.ex. 5 cent blauw Pl.I met volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
910 |
o |
MAASTRICHT B type II, op prachtpaar 2e-Pl.II-36/37 (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
911 |
o |
MAASTRICHT B type II, (de H/S 100) op mooi gerande 15 cent nr.3b-pos.62, prachtex. met volledige afst. (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
912 |
o |
MAASTRICHT B type III, (de H/S 50) op 5 cent Pl.III-72, pr.ex. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |