NEDERLANDS-INDIË continued...
1401 nh image14, 30 cent groen, postfris prachtex. € 350 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1402 nh image17/22, Cijfer 1 t/m 5 cent, complete postfrisse prachtex. € 450 (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1403 (og) imagePC41, ongetande kleurproeven 2,50 gulden, 17 verschillende ex. waarbij gekozen kleur Hfl.380 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1404 nh imagePC42, kleurproeven van de ½ cent, 8 ex. in de gekozen kleuren, postfrisse verticale prachtparen Hfl.1600 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1405 (og) imagePC47, kleurproeven van de plaat in de waarde van 15 cent, 10 verschillende ex. zonder gom Hfl.500 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1406 o image59Cv, 2½ gulden Veth met variëteit ´Linkerzijde ongeperforeerd´, vrijwel prachtex. met vierkantstempel Palembang 20-2-1908. De zegel heeft aan de bovenzijde een alleen met goede loep zichtbaar miniem scheurtje, overigens prachtex. Echt gebruikt een uitermate zeldzame zegel. Cert. Van Dieten (2020). € 2500 cursief (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1407 (og) imagePC57, kleurproeven van de plaat in de waarde van 25 cent, 10 verschillende prachtex. zonder gom Hfl.300 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1408 og image93f, 22½ cent bruin en olijf met kopstaande opdruk 'Buiten Bezit', ongebr. prachtex. met keur Ned. Bond € 2750 (Image) Est. EUR 750

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1409 nh image160/66, Jubileum 1923 in postfrisse vrijwel prachtige randblokken van vier (op de gomzijde ´abklatsch´ van dezelfde emissie in blokken van vier, 1 ex. 2½ gulden minieme papiersnippers op vz. geplakt). € 2000 (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1410 nh image1924, Stockholmserie, tgv. het Postcongres uitgegeven serie van 49 waarden met opdruk Specimen. Postfrisse prachtex. € 2000 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1411 og imagePC.194, kleurproef 50 cent Kreisler in de gekozen kleur, getand 13¼, met onregelmatige gom zoals uitgegeven. Vrijwel prachtex. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1412 nh image181A, 12½ Cent Kreisler gedrukt in loslatende kleur op speciaal geprepareerd papier, postfris prachtex. met velrand waarop oplageletter A. Attest Vleeming (2019) (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1413 og imageP3v, 15 cent oranje op geel, ongebruikt prachtex. € 450 (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1414 on cover imageNP2, 2½ cent Noodport in rood op met 10 i.p.v. 12½ cent gefrankeerde, lokaal verzonden envelop te Soerabaja 4-2-1921. € 200 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1415 og imageD2f, 12½ cent Dienst met variëteit ´Machine-opdruk D kopstaand´, ongebruikt vrijwel prachtex. Keuren Evert Kroon en de Ned. Bond. € 380 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1416 og D3f, 15 cent Dienst met variëteit ´Machine-opdruk D kopstaand´, ongebruikt vrijwel prachtex. € 350 Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
INDONESIË
1417 (og) imageKPI.96A/100A, Tweede Nationale Sportweek 1951, ongetand, ongegomd, in paren (10s en 30s vouw, niet meegeteld), tevens KPI.137A/141A, Eerste Nationale Jamboree 1955, ongetand, ongegomd, in prachtparen, Rp.34.000.000 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1418 (og) imageKPI.108A. Hoofdpostkantoor Bandoeng 1953, 35 sen paars, ongetand en ongegomd, twee randblokken van 10 met oplageletter A waarvan de een met etsingnummer 71 en de ander met etsingnummers 70 (lichtpaars) en 70 naast elkaar. Schaars! (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-15, 11:59 PM
CURAÇAO
1419 nh imageLP18/25, Prind Bernhardfonds, de complete serie in postfrisse blokken van vier, alle met opdruk Specimen en rond-gat-doorboring van de American Bank Note Compagny € 4000 (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1420 (og) Luchtpost Rode Kruis. Stempelproef van de 20 + 25 cent grijsgroen PC.Lp.22, ongetand velletje met nummer 84589 in plaatdruk, geplakt op karton, enkele bruine plekjes (niet op de zegelafdruk) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM